Monobank запустив валютні картки й депозити

Monobank запустив валютні картки й депозити

Компанія хоче створити можливість купувати валюту у своєму додатку

Monobank запустив валютні картки й депозити
Фото Facebook Monobank

Monobank запустив валютні карти та депозити. Про це повідомив співзасновник Monobank Дмитро Дубілет на своїй сторінці у Facebook.

Як зазначив Дубілет, карти будуть і віртуальними, і фізичними – пластиковими. За допомогою валютних карток Monobank клієнт може миттєво і безкоштовно випустити віртуальну картку у валюті. Ними можна буде платити в інтернеті, через Apple Pay і Google Pay, переводити кошти на гривневу карту. Поповнення валютної карти відбуватиметься у відділеннях банку Універсал і ТАС готівкою, а також через swift платіж

«Само собою, чекаємо дерегуляцію, щоб запустити покупку валюти прямо в додатку», – додав Дубілет.

Валютні депозити матимуть високі ставки, гроші вноситимуться як на валютні картки. Отримати їх можна буде без комісії готівкою у відділенні або на валютну карту.

«І, нарешті, ще одне приємне доопрацювання. Ми зробили сервіс перевипуску картки (на випадок, наприклад, втрати). Раніше це робилося через чат, а тепер – прямо в додатку», – додав співзасновник Monobank.

Версія для Android вже залита, для iOS – з'явиться за кілька днів.

Нагадаємо: АМКУ запросив від Monobank інформацію щодо переказів між картками.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло