mind
САП збирала інформацію про уряд Гройсмана

САП збирала інформацію про уряд Гройсмана

Прокурори збирали інформацію про звільнених та призначених

САП збирала інформацію про уряд Гройсмана
Володимир Гройсман
Фото КМУ

Спеціалізована антикорупційна прокуратура у серпні 2018 року розпочала детальне вивчення інформації про всіх членів Кабінету міністрів Володимира Гройсмана, про це повідомляє ЕП з посиланням на інформацію, поширену головою експертної організації StateWatch Глібом Канєвським.

САП потребувала від КМУ відомості щодо особистих даних призначених з січня 2016 року по кінець серпня 2018 року в.о. міністрів, перших заступників, заступників міністрів, секретарів Кабміну та їх заступників. Також номери наказів про призначення й інформацію щодо діяльності цих осіб на теперішній момент. Прокурори вимагали інформацію щодо звільнених з вказаних посад осіб протягом  цього періоду та причини такого рішення (номери наказів також надавалися).

Подібну інформацію САП намагалася отримати  щодо керівників органів центральної виконавчої влади, які не є членами Кабміну, та їх заступників.

«Таким чином САП шукає фігурантів кримінальних проваджень через подані із запізненням декларації чи зміни до них», – вважає Канєвський

Зазначається, що у прокуратурі такий масовий збір інформації про топ-чиновників пояснили особливостями законодавства, яким «органи прокуратури віднесено до спеціально уповноважених суб’єктів у сфері протидії корупції».

Нагадаємо: звинувачення проти Омеляна скоро направлять до суду.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті