«Укрзалізниця» планує завершити оцінку майна до кінця 2018 року

«Укрзалізниця» планує завершити оцінку майна до кінця 2018 року

Планові витрати на зазначену оцінку складають 25 млн грн

«Укрзалізниця» планує завершити оцінку майна до кінця 2018 року
Фото: Shutterstock

Проведення оцінки майна ПАТ «Укрзалізниця» планується завершити до кінця 2018 року і усунути зауваження аудитора щодо відсутності балансової вартості активів і зобов’язань перевізника.

Про це йдеться у Інтегрованому звіті «Укрзалізниці» за результати діяльності компанії за 2017 рік, про формування якого перевізник повідомив на сторінці Facebook.

Укрзалізниця підготувала перший Інтегрований звіт за результати діяльності компанії за 2017 р. «Перший Інтегрований звіт...

Опубликовано ПАТ «Укрзалізниця» Понедельник, 12 ноября 2018 г.

«Проведення оцінки майна ПАТ «Укрзалізниця» планується завершити до кінця 2018 року. Проведення оцінки майна ПАТ «Укрзалізниця» дозволить визначити справедливу вартість основних засобів ПАТ «Укрзалізниця» та усунути зауваження аудитора», – йдеться у документі.

Згідно із документом, у аудитора, зокрема, є зауваження щодо відсутності можливості отримати достатні та належні аудиторські докази щодо балансової вартості активів і зобов’язань станом на 31 грудня 2017 та 2016 років, доходу від реалізації і збитків за 2017 та 2016 роки розташованих або іншим чином пов’язаних з Автономною Республікою Крим та територіями Донецької і Луганської областей, які тимчасово не контролюються органами державної влади України.

Як зазначається, консолідованим фінансовим планом ПАТ «Українська залізниця» на 2018 рік, затвердженим Кабінетом Міністрів України, заплановані витрати в розмірі 25 млн грн на проведення оцінки майна ПАТ «Укрзалізниця» та визначення справедливої вартості основних засобів.

Нагадаємо: «Укрзалізниця» передбачила на 2018 рік дохід компанії на рівні 92,2 млрд грн, прибуток на рівні 0,7 млрд грн, капінвестиції на рівні 26,9 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло