Huawei працює над власним голосовим помічником, який конкуруватиме з Alexa та Google Assistant

Huawei працює над власним голосовим помічником, який конкуруватиме з Alexa та Google Assistant

Китайська компанія вже має голосового помічника Xiaoyi, але він працює виключно в Китаї

Huawei працює над власним голосовим помічником, який конкуруватиме з Alexa та Google Assistant
фото huawei.com

Компанія Huawei працює над розробкою власного голосового помічника, який зміг би стати конкурентом програмного забезпечення, яке випускає Google та Amazon за межами Китаю. Про це повідомляє CNBC.

В Китаї Huawei має власного голосового помічника під назвою Xiaoyi, який працює в «розумній» колонці Al Cube та смартфонах компанії-виробника. Але підкреслюється, що він працює лише на китайському ринку.

Тепер місцевий технологічний гігант працює над голосовим помічником такого типу, який зміг би працювати і за межами Китаю.

«Ми використовуємо наші власні (голосові помічники – ред..) в Китаї, в майбутньому ми матимемо їх за межами Китаю, – сказав один із директорів Huawei Річард Ю. – На початку, ми використовували Google Assistant  та Amazon Alexa для своєї AI Cube та смартфонів… Нам треба будо більше часу для створення наших власних служб штучного інтелекту… Пізніше ми плануємо вийти за межі Китаю».

Представники Huawei дали зрозуміти, що поки що і надалі продовжуватимуть співпрацювати з Amazon та Google. Тим не менш, вихід компанії із власним продуктом за межі Китаю, зробить ці компанії конкурентами в технологічній галузі.

Нагадаємо: минулого місяця Huawei вже кинула виклик двом основним гравцям Кремнієвої долини з виробництва чипів Qualcomm та Nvidia, представивши два нових чипи з підтримкою штучного інтелекту.

Як повідомлялось, раніше США та Австралія заборонили китайським  Huawei та ZTE постачати технологічне обладнання для мобільних мереж нового покоління 5G з міркувань національної безпеки. З тих самих причин, від послуг Huawei може відмовитись і Німеччина.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло