Китайський учений заявив про ще одну генно-модифіковану дитину

Китайський учений заявив про ще одну генно-модифіковану дитину

Його експериментами уже зацікавилася китайська влада

Китайський учений заявив про ще одну генно-модифіковану дитину
фото pixabay.com

Китайський учений Хе Цзянькуй, який раніше заявив про народження перших в світі дітей зі зміненою ДНК, повідомив про те, що незабаром на світ може зʼявитися ще одна дитина зі штучно модифікованими генами, передає Associated Press, на яке посилається Радіо Свобода.

За словами дослідника, нова вагітність знаходиться на ранній стадії, тому поки що рано прогнозувати успіх.

Цзянькуй стверджує, що гени нещодавно народжених дівчаток-близнят були відредаговані за допомогою технології, яка дозволяє видаляти і коригувати певні гени. Він заявив, що нічого не видаляв і не додавав, а просто таким способом зробив так, щоб дівчаткам не передався у спадок ВІЛ – хвороба, на яку страждає їхній батько.

Заява китайського вченого про народження перших в світі людей з модифікованими генами поки що не отримала підтвердження з незалежних джерел.

Зазначається, що китайська Національна комісія з охорони здоров'я вирішила перевірити законність експериментів Хе Цзянькуя.

Хоча слід сказати, що в Китаї, на відміну від багатьох інших країн, дослідження щодо редагування генів людини не заборонені.

Нещодавно ми повідомляли, що перші генно-модифіковані діти народилися в Китаї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло