Відсьогодні МАУ запровадила премімум-економ тарифи на середньомагістральні рейси
Відтепер за економним тарифом можна отримати харчування, вибір місця на борту та провезти багаж

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» (МАУ) з 1 грудня запровадила сімейство тарифів преміум-економ класу на середньомагістральних рейсах, йдеться у повідомленні на сайті авіаперевізника.
Як зазначається, до цього преміум-економ клас пропонувався виключно на далекомагістральних маршрутах МАУ.
«Сімейство тарифів преміум-економ зацікавить, перш за все, тих пасажирів, які бажають придбати квиток з повним набором послуг – багажем, харчуванням та вибором місця в салоні», – зазначає пресс-служба авіаперевізника.
Так, продукт «преміум-економ» включає перевезення 2 валіз вагою до 23 кг кожна, одне місце ручної поклажі вагою до 7 кг та розмірами 55х40х20 см, а також додаткову одиницю ручної поклажі вагою до 5 кг та розмірами 40х30х10 см.
Також до вартості квитка входить харчування. За бажанням пасажир може безкоштовно замінити його спеціальним меню – вегетаріанським, кошерним, дитячим, без вмісту свинини, морепродуктами або ж індійським сетом «Пряна Індія» – не пізніше, ніж за 36 годин до вильоту. Також для цього сімейства тарифів пропонуються безалкогольні – чай, кава, сік – та алкогольні напої – вино та пиво.
Окрім цього, ті, хто подорожує преміум-економ класом, зможуть пройти реєстрацію в аеропорту біля стійок бізнес-класу без збору за надання посадкового талону за 2 години до вильоту, безкоштовно обрати собі комфортне місце в режимі онлайн ще під час бронювання, або ж за 14 днів до відправлення рейсу, використовуючи інструмент керування бронюванням на сайті МАУ. Їм також надається можливість пріоритетної посадки на борт.
Ще одна перевага даних тарифів – це їхня гнучкість та мінімальна кількість обмежень, що дозволяє пасажирові безкоштовно змінювати дату та час вильоту, а також зробити повернення вартості квитка в повному обсязі.
«Зростання популярності преміум-економ класу стало глобальним авіаційним трендом у 2018 році. Велику кількість квитків у цьому класі стали пропонувати перевізники з Європи, Азії, Близького Сходу та Північної Америки, – зазначила директор з комунікацій МАУ Євгенія Сацька. – Сьогодні авіакомпанії розглядають це як гарну альтернативу для тих, хто не має можливості подорожувати бізнес-класом, проте прагне певного рівня комфорту на довгих маршрутах, тоді як МАУ запропонувала таку можливість також пасажирам середньомагістральних рейсів».
Як писав Mind, МАУ 1-2 грудня розпродає квитки до США та Канади від 14 000 грн в обидва боки на перельоти з 1 лютого по 15 квітня 2019 року.
Нагадаємо: МАУ з 1 січня 2019 року змінює умови для індивідуальних і корпоративних учасників програм лояльності (Panorama Club і Panorama Club Corporate) і повністю прив'яже їх до вартості квитків.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].