SpaceX запустила на орбіту 64 супутника, чим встановила одразу два рекорди

SpaceX запустила на орбіту 64 супутника, чим встановила одразу два рекорди

Компанія побила американський рекорд за кількістю доставлених на орбіт супутників та за раз та за кількістю запусків за рік

SpaceX запустила на орбіту 64 супутника, чим встановила одразу два рекорди
фото twitter.com/SpaceX

В США в понеділок, 3 грудня, приватна аерокосмічна компанія SpaceX запустила ракету Falcon 9 з 64 супутниками в рамках місії SSO-A SmallSat Express. Про це йдеться в повідомленні на сайті компанії.

Зазначається, що під час запуску SpaceX вперше використовувала перший ступінь, який до цього вже брав участь в двох інших запусках.

Крім того, цим запуском компанії вдалось встановити одразу два рекорди в американській космічній галузі: за кількістю запусків на рік та кількість виведених супутників за раз. Найбільшу кількість супутників за раз в світовому масштабі вдалось  здійснити Індії, яка вивела 104 супутники.

Компанія повідомляє, що супутники було виведено на висоту 600-800 км на замовлення різних державних структур та приватних підприємств з різних країн, серед яких США, Австралія,Німеччина, Британія, Індія, Канада та інші. Понад 20 з 64 космічних апаратів забезпечуватимуть потреби різних навчальних закладів та дослідницьких інститутів, 1 з них навіть запущено в рамах проекту однієї з приватних американських шкіл, яка отримала грант від NASA.

Нагадаємо: нещодавно влада США надала дозвіл приватній аерокосмічній компанії SpaceX вивести на орбіту Землі 12 тис супутників, щоб розширити доступ до бездротового інтернету до 2020-х років.

Раніше цього місяця приватна аерокосмічна компанія Ілона Маска SpaceX  здійснила успішний запуск ракети-носія Falcon 9, який вивів на орбіту катарський комунікаційний супутник Es`hail 2. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло