Tesla розпочинає будівництво свого Gigafactory в Китаї

Tesla розпочинає будівництво свого Gigafactory в Китаї

Цей завод стане першим в Китаї, який повністю належить іноземній компанії

Tesla розпочинає будівництво свого Gigafactory в Китаї
фото pixabay.com

Американська компанія Tesla відкрила тендер на будівництв свого заводу Gigafactory поблизу Шанхая і принаймні один з підрядників розпочав закупівлю необхідних матеріалів, що є ознакою того, що будівництво є неминучим. Про це повідомляє Reuters із посиланням на власні джерела.

Зазначається, що в торгах бере участь компанія Shanghai Construction Co Ltd, а підрозділ China Minmetals Corp готує матеріали для фундаменту заводу.

Завод компанії, який орієнтовно котуватиме Tesla $2 млрд, є першим для виробника електрокарів в Китаї. За його допомогою, керівництво компанії планує укріпити свою позицію на найбільшому світовому автомобільному ринку, де його доходи постраждали від мит, які були введені на імпорт з США.

Зазначається, що Gigafactory стане першим автомобільним заводом в Китаї, якій повністю належить зарубіжній компанії. Це, в свою чергу, є показником того, що Пекін прочинає відкривати свої ринки.

Нагадаємо: в жовтні стало відомо, що американська Tesla успішно придбала ділянку площею 864,885 квадратних метрів в районі Шанхаю для будівництва нового заводу для випуску авто. Очікується, що перші автівки китайського виробництва мають з'явитись приблизно за три роки

Як повідомлялось, минулого місця Tesla анонсувала зниження цін на Model X та Model S в Китаї у зв’язку з торговою війною між Вашингтоном та Пекіном.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті