«Укргазвидобування» похвалилось рекордним видобутком газу за останні 25 років

«Укргазвидобування» похвалилось рекордним видобутком газу за останні 25 років

Річний видобуток було перевищено на 246 млн куб. м, порівняно з минулим роком

«Укргазвидобування» похвалилось рекордним видобутком газу за останні 25 років
Фото: Shutterstock

Видобуток АТ «Укргазвидобування» за 2018 рік склав 15,49 млрд куб. м природного газу, що є рекордним показником річного видобутку за останні 25 років, передає БізнесЦензор.

Про це повідомляє «Укргазвидобування» на своїй сторінці у Facebook.

«Розпочинаємо рік з гарних новин. Видобуток блакитного палива за 2018 рік є рекордним за останні 25 років», – йдеться у повідомленні.

🚀 Розпочинаємо рік з гарних новин. ❗ Видобуток блакитного палива за 2018 рік є рекордним за останні 25 років. Загальні...

Опубликовано Укргазвидобування Четверг, 3 января 2019 г.

Так, за січень-грудень 2018 було перекрито природне падіння видобутку в обсязі близько 950 млн куб. м і на 246 млн куб. м перевищено річний видобуток минулого року.

У грудні «Укргазвидобування» закріпило значення середньодобового видобутку на рівні 43,7 млн ​​куб. м, що майже на 1,3 млн куб. м більше фактичних показників аналогічного періоду 2017 року.

Результат був досягнутий завдяки максимізації зусиль у всіх видах операційної діяльності. Зокрема, збільшивши кількість операцій з інтенсифікації видобутку до 744. Також з початку року закінчено бурінням 97 свердловин і введено в експлуатацію 69 нових свердловин.

Зазначених результатів вдалося досягти завдяки ефективному використанню наявної ресурсної бази вуглеводнів, хоча більшість родовищ, які дають 95% блакитного палива, виснажені до 87%.

Раніше, «Укргазвидобування» відкрило четверте родовище за цей рік на Харківщині, запаси якого становлять щонайменше 400 млн куб. м.

У той же час, увійшовши у грудень 2018 на рівні 16,13 млрд куб. м, Україна зменшила власні газові запаси на 14%, до обсягу 13,885 млрд куб. м наприкінці місяця.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло