Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
Сильні снігопади призвели до скасування щонайменше 120 рейсів у аеропорту Мюнхена

Сильні снігопади призвели до скасування щонайменше 120 рейсів у аеропорту Мюнхена

На автошляхах Баварії внаслідок снігопаду утворюються численні затори

Сильні снігопади призвели до скасування щонайменше 120 рейсів у аеропорту Мюнхена
Фото Shutterstock

Сильний снігопад, який розпочався вночі у суботу, 5 січня, призвів до скасування  щонайменше 120 рейсів уаеропорту Мюнхена, передає DW.

Про це повідомила речниця летовища і зазначила, що близько 70 рейсів затримуються на годину й більше, а ще 70 – менш ніж на годину.

Так, вона припустила, що кількість скасованих рейсів до кінця дня зросте. Мюнхенський аеропорт – другий за пасажиропотоком у Німеччині. На 5 січня в ньому було заплановано 850 рейсів.

Рейси затримують і скасовують, тому що погодні умови не дозволяють безпечно літати. Окрім того, літаки необхідно очищувати від льоду та снігу, уточнила речниця. Працює тільки одна з двох злітно-посадкових смуг летовища через необхідність постійно прибирати сніг на іншій, передає інформагенція AFP.

На автошляхах Баварії, передусім на півдні, внаслідок снігопаду утворюються численні затори. Сталося кілька автомобільних аварій. Залізниця в Нижній Баварії, що  пролягає через Баварський ліс, тимчасово припинила роботу через те, що чимало дерев зламалися під тиском снігу та заблокували колії. Очистити залізничні шляхи можна буде тільки після припинення снігопаду, повідомили на залізниці.

Було скасовано рейси і в окремих аеропортах сусідньої Австрії. Деякі автошляхи в гірських районах Австрії перекрили через загрозу сходження лавин.

Нагадаємо: через негоду у листопаді у Києві сталося 1358 ДТП протягом однієї доби.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті