На виставці CES 2019 показали платформу для обміну інформацією між автомобілями

На виставці CES 2019 показали платформу для обміну інформацією між автомобілями

Audi, Ducati та Ford продемонстрували ефективність дії нових комунікаційних рішень

На виставці CES 2019 показали платформу для обміну інформацією між автомобілями
Зображення Ford

Компанії Audi AG, Ducati, Ford Motor і Qualcomm на виставці Consumer Electronic Show 2019 (CES 2019) продемонстрували передові комунікаційні рішення C-V2X для транспортної сфери, повідомляє портал 3dnews.

Концепція C-V2X, або Cellular Vehicle to Everything, передбачає постійний обмін актуальною інформацією між автомобілями, іншими учасниками дорожнього руху та інфраструктурою. Для обміну використовуються стільникові мережі.

Рішення C-V2X дозволять підвищити безпеку і ефективність дорожнього руху, а також зменшити кількість заторів. Машини зможуть обмінюватися одна з одною критично важливою інформацією і повідомляти іншим учасникам руху про свої наміри.

В ході демонстрації можливостей платформи C-V2X моделювалися різні ситуації на нерегульованому перехресті. В якості учасників руху використовувалися автомобілі Audi і Ford, а також мотоцикли Ducati Multistrada 1260. Всі транспортні засоби були обладнані чіпсетом Qualcomm 9150 C-V2X.

Дослідження наочно продемонстрували, як засоби C-V2X допомагають організувати рух в складних умовах і попередити водіїв про можливу небезпеку навіть в умовах відсутності прямої видимості перешкоди.

У перспективі, як очікується, платформа C-V2X допоможе в розвитку автономних автомобілів і пасажирських сервісів нового покоління.

Нагадаємо, 8-11 січня в Лас-Вегасі проходить найбільша виставка споживчої електроніки CES 2019.

Як ми писали, Qualcomm повідомила на виставці, що в 2019 році очікується поява більше 30 смартфонів із підтримкою 5G.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті