Китай та США «створили основу» для завершення торгової війни між країнами

Китай та США «створили основу» для завершення торгової війни між країнами

Нарешті переговори, що тривали з березня, почали демонструвати позитивні результати

Китай та США «створили основу» для завершення торгової війни між країнами
фото Shutterstock

Торгові переговори між Китаєм та США цього тижня були широкомасштабними та допомогли «створити основу» для завершення торгової війни. Про це йдеться в заяві Мінторгівлі Китаю, передає Reuters.

Триденні переговори, які відбувались у Пекіні, стали першими відтоді, як президент США Дональд Трамп та його китайський колега Сі Цзіньпін зустрілись в Буенос-Айресі в грудні та домовились про 90-денне перемир’я в торговій війни.

Обидві сторони «провели масштабні, глибокі та ретельні обміни думками щодо торгових та структурних питань, які посприяли взаєморозумінню та створили основу для вирішення проблеми», – йдеться в короткій заяві Міністерства торгівлі Китаю.

Нагадаємо: напередодні видання Bloomberg повідомило, що президент США Дональд Трамп готовий «помиритись» з КНР задля того, щоб оживити американські ринки.

Крім того, від торгової війни між двома найбільшими економіками постраждали і компанії з обох країн, зокрема Apple. У зв'язку зі спадом попиту на продукти технологічного гіганта в Китаї, генеральний директор компанії Тім Кук попередив своїх інвесторів про зниження прогнозу щодо прибутків  Apple в І кварталі 2019 року.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло