Захворіло у світі
97,536,545
Померло у світі
2,091,848
Вилікувалось у світі
53,777,014
Захворіло в Україні
1,182,969
Померло в Україні
21,662
Вилікувалось в Україні
928,969
Судове засідання щодо продовження арешту українським морякам зробили закритим

Судове засідання щодо продовження арешту українським морякам зробили закритим

Біля суду присутні омбудсмен Людмила Денісова та рідні українських військових

Судове засідання щодо продовження арешту українським морякам зробили закритим
Facebook Людмила Денісова

Лефортовський суд Москви на прохання ФСБ зробив закритим засідання стосовно продовження арешту полонених українських моряків, захоплених в Керченській протоці, повідомляє Коммерсант.

Слідство просить суд продовжити термін затримання моряків на 3 місяці – до 6 квітня. Біля будівлі суду знаходиться уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова.

«Це не суд, а судилище над нашими військовополоненими моряками, тому що ніякий суд, крім військового, не може розглядати цю справу», – прокоментувала Денісова у відео, яке виклала на своїй сторінці у Facebook.

На її думку, рішення вже винесено заздалегідь: ФСБ, якою фактично керує президент Путін, вже надала суду всі вказівки, і суд прийме таке рішення, яке потрібно президенту РФ.

Коментарі журналістам Уповноваженого ВРУ з прав людини Людмили Денісової з під стін Лефортовського районного суду Москви

Коментарі журналістам Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова з-під стін Лефортовського районного суду Москви. Відео кореспондента інформаційного агенства УНІАН Роман Цимбалюк (Roman Tsymbaliuk).

Опубліковано Офіс Омбудсмана України Вівторок, 15 січня 2019 р.

Денісова 14 січня прибула в Москву разом з членами сімей полонених українських військових. Вона уточнила, що разом з рідними військових постарається потрапити на засідання Лефортовського суду.

Нагадаємо, російська сторона заявила, що Москва може цього року обміняти українських моряків на росіян, які перебувають в українських тюрмах, але лише після суду над ними та президентських виборів в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті