Власник «Добробута» планує придбати понад 50% клініки «Борис»
Спецпроект
Трансформації бізнесу

Власник «Добробута» планує придбати понад 50% клініки «Борис»

АМКУ просить учасників ринку надати зауваження та міркування щодо цієї концентрації

Власник «Добробута» планує придбати понад 50% клініки «Борис»
Фото: УНІАН

Власник мережі медичних центрів «Добробут» планує придбати понад 50% в капіталі приватної клініки «Борис», передає БізнесЦензор із посиланням на інформацію Антимонопольного комітету.

«Розпорядженням державного уповноваженого від 4 січня 2019 року № 02/7-р розпочато розгляд справи №24-25 / 1-19-ЕК про концентрацію у вигляді придбання компанією Satumco Limited (Лімассол, Кіпр) частки в статутному капіталі ТОВ «Борис» (Київ), що забезпечує перевищення 50% голосів у вищому органі управління товариства», – сказано в повідомленні.

Концентрація відбувається на ринку медичних послуг в місті Києві.

АМКУ просить учасників ринку надати зауваження та міркування щодо цієї концентрації і оцінці її впливу на зазначені ринки.

Мережа медичних центрів «Добробут» через кіпрську Satumco Limited належить інвестиційній компанії Concorde Capital Ігоря Мазепи і співвласникові мережі магазинів «Люксоптика» Олегу Калашникову. Вони придбали «Добробут» в 2014 році у бізнесмена і депутата БПП Руслана Демчака.

Беніфіціарнимі власниками ТОВ «Борис» в держреєстрі вказані Михайло Радуцький, Лев Хлявич, Алла Кармалем, кіпріот Стелліос Йордамліс.

Про те, як «Розумна охорона здоров'я» змінить наше життя на всіх рівнях, читайте у матеріалі Mind «12 інновацій, які зроблять переворот у майбутньому медицини».

У той же час у матеріалах Mind «Ціна здоров'я: що відбувається з індивідуальним медичним страхуванням в Україні» та «Ми обираємо, нас обирають: як працює медичне страхування для корпоративних клієнтів» – про нюанси медичного страхування. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті