Фонд гарантування здає в оренду приміщення «ВТБ банку»

Фонд гарантування здає в оренду приміщення «ВТБ банку»

Кошти від оренди майна спрямовуються на погашення зобов’язань перед кредиторами

Фонд гарантування здає в оренду приміщення 	«ВТБ банку»
Фото: Shutterstock

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) запропонував для оренди нежитлові приміщення, що перебувають на балансі «ВТБ банк». Про це повідомляє прес-служба Фонду.

Зокрема, в оренду надаються торговельні площі під Харковом, у Сумах та у Черкасах.

Серед іншого, пропонується приміщення у торговельно-розважальному комплексі «Магелан» (смт Мала Данилівка у передмісті Харкова) загальною площею у понад 3 500 кв м., магазин у Сумах, приміщення якого вбудоване в перший та підвальний поверхи п'ятиповерхового житлового будинку, що виходить на вул. Троїцьку,   двоповерховий торговельно-розважальний центр за 5 км від центру міста з підвалом, паркінгом, системою центрального кондиціювання й вентиляції, автономною даховою котельнею (газ) і обладнанням для функціонування льодового катка у Черкасах.

Разом з цим, Фонд пропонує офісні об'єкти у Трускавці, Житомирі та Кривому Розі, виробничо-складські приміщення у Дніпрі, Кременчуку і Тернополі.

Кошти від оренди майна спрямовуються на погашення зобов’язань перед кредиторами у черговості, передбаченій Законом України «Про систему гарантування вкладів  фізичних осіб» (ст. 52).

Нагадаємо: 27 листопада минулого року стало відомо, що НБУ відніс українську «дочку» ВТБ Банку до категорії неплатоспроможних і разом з цим в банк було введено тимчасову адміністрацію.

Пізніше стало відомо, що ФГВФО не знайшов інвестора для ВТБ Банку.

Ы разом з цим Фонд повідомив, що під час ліквідації АТ «ВТБ Банк» було виявлено безпідставну перереєстрацію права власності на нерухомість на понад 105 млн грн

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло