«Укрзалізниця» підняла вартість чаю та постільної білизни в поїздах

«Укрзалізниця» підняла вартість чаю та постільної білизни в поїздах

Ціна комплекту постільної білизни виросла майже вдвічі

«Укрзалізниця» підняла вартість чаю та постільної білизни в поїздах
Фото: УНІАН

«Укрзалізниця» ввела з 15 січня 2019 року нові єдині ціни на деякі послуги, що представляються пасажирам. Серед них – користування комплектом постільної білизни в поїзді, оплата за чай, кава і питну воду. Про це пише ЦТС із посиланням на повідомлення в залізничній компанії.

Зокрема, в УЗ уточнили, що комплект постільної білизни у вагонах СВ та в міжнародних поїздах тепер коштує 60 грн (з ПДВ), в купейних і плацкартних вагонах – 50 грн (з ПДВ). Відзначимо, що до подорожчання ціна користування комплектом білизни становила 30 грн.

Що стосується підвищення цін на напої в поїзді, то відтепер єдина ціна на чай, каву або пляшку води об'ємом 0,5 л становить 10 грн.

В УЗ заявляють, що змушені були переглянути ціни через різке зростання вартості матеріалів, палива, електроенергії, що впливають на собівартість послуг. Також в компанії відзначають, що ціна постільної білизни все одно залишилася нижчою, ніж в інших країнах.

Нагадаємо, що єдина ціна 8 грн на напої в поїздах була введена «Укрзалізницею» в травні минулого року. До того чай продавався за ціною 7 гривень 20 копійок.

Нагадаємо, УЗ повідомила, що починаючи з 30 січня 2019 року міжнародний поїзд «Чотири столиці» №31/32 Київ – Мінськ – Вільнюс – Рига курсуватиме частіше: один раз на чотири дні замість одного разу на тиждень.

Раніше Mind писав, що «Укрзалізниця» планує закупити 54 пасажирських вагони на суму понад 1,5 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло