Захворіло у світі
11,694,766
Померло у світі
540,157
Вилікувалось у світі
6,353,451
Захворіло в Україні
49,607
Померло в Україні
1,283
Вилікувалось в Україні
22,193
Стало відомо, коли Telegram запустить свою криптовалюту

Стало відомо, коли Telegram запустить свою криптовалюту

Першою країною, де почне ходити Gram, стане Японія

Стало відомо, коли Telegram запустить свою криптовалюту
фото DR

Павло Дуров протягом місяця представить власну криптовалюту Gram інвесторам, у яких компанія Telegram вже залучила понад $1,7 млрд. Основна мережа криптовалюти – платформа TON – буде представлена в березні 2019 року, пише HighTech з посиланням на The Bell.

Команда розробників зазначає, що в запуску криптовалюти можуть бути відхилення в декілька місяців «через інноваційну природу розробки». Зараз платформа готова до запуску на 90%. При цьому тестова мережа Testnet буде доступна протягом січня 2019 року, а робоча Mainnet – запущена в березні.

Зараз команда TON детально розглядає правові питання в більш ніж 10 юрисдикціях. Торги, з великою ймовірністю, почнуться в Азії. А першою країною, де почне ходити Gram, може стати Японія, потім Китай і Великобританія.

Павло Дуров анонсував запуск блокчейн-платформи TON ще в кінці 2017 року. Він заявив, що транзакції в ній будуть відбуватися швидше, ніж у конкурентів – Bitcoin і Etherium. Спочатку платформа мала стартувати восени 2019 року, проте пізніше Дуров переніс її запуск.

Один з перших етапів введення нової платформи вже пройдено – в липні 2018 року Telegram запустив сервіс для зберігання паспортних даних та інших документів Telegram Passport. За допомогою сервісу користувачі зможуть проходити авторизацію на різних сайтах, при цьому не завантажуючи дані про своїх документах в небезпечні хмарні сервіси. В майбутньому Telegram Passport перенесе всі дані в децентралізовану хмару. Їх власники зможуть користуватися криптовалютою Gram.

Між тим повідомлялося, що «Роскомнадзор» витратить $300 млн для блокування заборонених в країні сайтів, серед яких і Telegram.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті