Захворіло у світі
11,317,637
Померло у світі
531,729
Вилікувалось у світі
6,111,910
Захворіло в Україні
48,500
Померло в Україні
1,249
Вилікувалось в Україні
21,376
Лагард вимагає від Порошенка поквапитись із процесом реформування країни

Лагард вимагає від Порошенка поквапитись із процесом реформування країни

Директор МВФ наголосила на невідкладності переходу до потужнішого економічного зростання, яке є необхідним для стандартів життя людей

Лагард вимагає від Порошенка поквапитись із процесом реформування країни
Крістін Лагард, Петро Порошенко
фото www.president.gov.ua

Директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду (МВФ) Крістін Лагард заявила, що під час своєї зустрічі з президентом України Петром Порошенком у Давосі вона наполегливо закликала його пришвидшити процес реформування країни. Про це повідомляє DW.

«Я також наголосила на невідкладності для України пришвидшити реформи та переходу до потужнішого (економічного. – Ред.) зростання, яке є необхідним для покращення стандартів життя людей на стабільній основі», – зазначила вона.

Як повідомляється, під час зустрічі Лагард запевнила, що МВФ готовий й надалі підтримувати реформаторські зусилля українського уряду. 

У повідомленні на сайті президента України вказується, що директор МВФ та Порошенко висловили задоволення станом розвитку співпраці між Україною та МВФ та початком реалізації нової програми stand-by. Зокрема, Лагард «відзначила лідерство президента у проведенні реформ в Україні і висловила впевненість в успішній реалізації всієї програми співпраці протягом 2019 року», – повідомила прес-служба президента України», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Нагадаємо: у грудні минулого року Рада директорів Міжнародного валютного фонду ухвалила рішення про відкриття нової 14-місячної програми підтримки економічної політики stand-by. Загальний обсяг програми складає $3,9 млрд.

Як повідомлялось, перший транш, обсягом у $1,4 млрд, надійшов в Україну 21 грудня. Надходження коштів збільшило міжнародні резерви країни до $20,1 млрд.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті