В Давосі цьогоріч частують шоколадками з канабісом

В Давосі цьогоріч частують шоколадками з канабісом

По-перше, Давос є ідеальним місцем для пошуку інвесторів, особливо в індустрії, що починає розвиватись, а по-друге, швейцарське законодавство «не зовсім» забороняє вживання марихуани

В Давосі цьогоріч частують шоколадками з канабісом
фото CNBC

В Давосі є принаймні один бар, який пропонує своїм клієнтам спробувати продукцію з канабісом. Про це повідомляє CNBC.

Скромний заклад за сірими непримітними дверима, що розташувався за кілька хвилин ходьби від знаменитого готелю Belvedere, пропонує клієнтам декілька виді пива та інших напоїв. Але, якщо придивитись, ще можна побачити на прилавку невеликі шоколадні цукерки та булки з маслом. Цікавим є те, що в цих товарах міститься канабіс і їх в барі роздають безкоштовно, як зразки.

Багато людей просто беруть ці зразки і йдуть, а деякі залишаються, щоб послухати представників індустрії канабісу про потенційно багатомільйонний новий ринок. Давос є чудовим місцем для пошуку інвесторів з огляду на кількість масштабних заходів, які в ньому відбуваються.

Зазначається, що за останні кілька років індустрія канабісу спостерігає зростаючий інтерес з боку інвесторів на тлі її легалізації в деяких країнах, зокрема в Канаді. Так, у США все частіше піднімається питання щодо того, чи варто легалізувати вживання марихуани на федеральному рівні. Деякі зі Штатів схвалили його вживання в медичних та рекреаційних цілях, але це все ще незаконно на національному рівні.

Між тим в швейцарському Давосі вживання марихуани є  не зовсім незаконним. По усій країні магазини продають все більше продуктів,які містять канабіс. Згідно з даними інтернет-порталу швейцарської влади, незаконним є володіння або вживання марихуани або гашишу. Але існують різі форми рослини канабіс, які містять різні активні речовини, серед яких тетрагідроканнабінол (THC), який чинить психоактивну дію і каннабідіол, який цього не робить.

«Існують різні форми канабісу, які місять незначну кількість тетрагідроканнабінолу, – йдеться в повідомленні на порталі. – Ці рослини не заборонені швейцарським законодавством про наркотики, якщо вони містять менше 1% тетрагідроканнабінолу».

Нагадаємо: статистична служба Канади заявила, що в перший же місяць після легалізації, канадці витратили на придбання марихуани 54 млн канадських доларів ($41 млн).

Більше про легалізацію канабісу та його обмеженому застосуванні в охороні здоров’я у світі читайте в матеріалі Mind «Не димом єдиним: як медичний легалайз крокує планетою».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло