Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
США виключили En+, «РусАл» та «Євросібенерго» Дерипаски з санкційного списку

США виключили En+, «РусАл» та «Євросібенерго» Дерипаски з санкційного списку

Сам олігарх і надалі перебуватиме під санкціями

США виключили En+, «РусАл» та «Євросібенерго» Дерипаски з санкційного списку
Олег Дерипаска
фото УНІАН

Департамент Міністерства фінансів США з контролю за іноземними активами (OFAC) скасував санкції, впроваджені проти компаній En+, «РусАл» та «Євросібенерго». Про це йдеться в повідомленні на сайті департаменту.

Усі вищезгадані компанії належать російському олігарху Олегу Дерипасці, однак сам він у «чорному списку» залишається.

«Компанії домовилися про безпрецедентну прозорість для казначейства США у своїй діяльності шляхом прийняття великих, постійних вимог до аудиту, сертифікації та звітності», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо: 6 квітня США ввели додаткові санкції проти кількох десятків осіб, компаній та організацій,наближених до Путіна. Дізнатись, чому Дерипаска став однією з мішенню цих санкцій можна з матеріалу Mind «New Wave: означають нові санкції США проти РФ».

Як повідомлялось, Дерипаска здійснив низку кроків, які були визначені як необхідні для виведення компанії з-під санкцій, зокрема він вийшов з ради директорів.

В липні Міністр фінансів США Стівен Мнучін заявив, що США не мали на меті вивести компанію з бізнесу і «РусАл» може сподіватись на виключення із «чорного списку» компаній, які знаходяться під санкціями.

У грудні 2018 року Управління з контролю за іноземними активами Мінфіну США (OFAC) прийняло рішення припинити санкції, які були введені проти компанії, що належать Олегу Дерипасці  En+, «РусАл» та «Євросібенерго» у зв’язку із «значними змінами в реструктуризації та корпоративному управлінні, що дозволяють відповідати їм критеріям виключення  із переліку» санкційного списку.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті