У Швеції можуть заборонити продаж автівок Tesla

У Швеції можуть заборонити продаж автівок Tesla

Причина полягає в оновленні функції автопілота

У Швеції можуть заборонити продаж автівок Tesla
фото twitter.com/Tesla

Транспортне агентство Швеції погрожує закрити продажі електромобілів Tesla в країні на півроку через занепокоєння щодо можливості оновлення функції автопілота «через повітря». Про це повідомляє Electrek.

Видання зазначає, що причина є незрозумілою, але, скоріше за все,такі дії автовиробника суперечать законодавству країни. Ймовірно, справа полягає у тому, що у Швеції кожне оновлення повинне отримувати окремий дозвіл. Втім автори статті наголошують, що ця функція та її оновлення доступні давно, а претензії з боку транспортного агентства з’явились лише зараз .

«Ми не думаємо, що Tesla працювала у відповідності із затвердженими правилами системи схвалення. Ми думаємо, що виданий дозвіл суперечить законодавству», – повідомив Андерс Гуннеріуссон із шведського транспортного агентства.

Як зазначає видання, скоріше всього влада країна має певну проблему, пов’язану із оновленням системи Tesla Autopilot, випущеною в 2016 році.

Марія Ланц, менеджер Tesla у Швеції, сказала, що оновлення компанії відповідають системі схвалення ЄС.

«Усі оновлення, які ми здійснюємо в автомобілях в Європі, відповідають усім вимогам, затвердженим в ЄС», – наголосила вона.

Гуннеріуссон, в скою чергу, сказав, що регулятор може заборонити продажі Tesla на 6 місяців, якщо виявить «серйозну загрозу безпеці» в рамках свого розслідування.

Видання зазначає, що продажі електрокарів американського автовиробника в Швеції є доволі малими. За минулий рік Tesla поставив в країну трохи більше 1200 автівок.

Журналісти Electrek зазначили, що, прочитавши велику кількість повідомлень шведських ЗМІ про даний інцидент, їм так і не вдалось з’ясувати причину та щодо чого так хвилюється швецька влада.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті