Незабаром в Україні з’явиться нова мережа АЗС AVIA
Спецпроєкт
Трансформації бізнесу

Незабаром в Україні з’явиться нова мережа АЗС AVIA

Вона буде створена на базі АЗС Glusco, що налічує 127 АЗС

Незабаром в Україні з’явиться нова мережа АЗС AVIA
Фото: Shutterstock

Створити нову мережу АЗС під швейцарським брендом Avia, започаткувати в Україні виробництво мастильних матеріалів, домовились українська компанія Wexler Group і швейцарська Avia Association в особі компанії Unimot (Польща), передає enkorr.

Відповідний меморандум про співпрацю в паливно-енергетичному секторі підписали компанії 29 січня 2019 року під час зустрічі глави Wexler Group Петра Белза і співзасновника Unimot Capital Group Адама Сікорські в рамках експоконгресу «Бізнес для Розумних міст» в Києві.

Початковим спільним проектом стане відкриття в 2019 році АЗС під брендом Avia на базі станцій, що знаходяться в управлінні Wexler Group. Першими будуть дві станції, що входять в мережу Glusco, на столичному проспекті Бажана і Окружній дорозі.

За інформацією видання, у січні 2019 року стало відомо, що Wexler Group спільно з холдингом Unimex взяла в управління мережу АЗС Glusco, що налічує 127 АЗС і шість нафтобаз.

«Ми довго готувалися до виходу на український ринок і вже бачимо конфігурацію взаємодії з нашим партнером. Ми беремо на себе оформлення, експлуатацію АЗС і контроль якості, наш партнер – поставки нафтопродуктів», – розповів Сікорскі.

У свою чергу Белз зазначив, що розвитком мережі співпраця з Unimot не обмежиться. «У наших планах створити в Україні виробництво мастильних матеріалів, а також використовувати напрацювання колег в області високотехнологічних присадок до бензинів і дизельного палива, які не мають аналогів на ринку України. Маю надію, що програма почнеться вже в цьому році», – заявив Белз.

Як зазначається, мережа Avia представлена в 14 країнах Європи і налічує більш ніж 3000 АЗС. Українські станції Avia будуть інтегровані в цю мережу, клієнти зможуть користуватися програмами лояльності по всій Європі.

Як повідомляло видання, польська Unimot отримала схвалення швейцарської Avia International на використання бренду АЗС Avia в Україні в листопаді 2017 року.

Компанія Avia заснована в 1927 році після об'єднання кількох незалежних імпортерів нафти в Швейцарії. Сьогодні Avia представлена в Бельгії, Німеччині, Франції, Італії, Нідерландах, Австрії, Чехії, Швейцарії, Польщі та в інших країнах

Unimot S.A. – польська енергокомпанія, торгує дизельним паливом, біопаливом, скрапленим газом, природним газом і електроенергією. З березня 2017 року – була зареєстрована на основному ринку Варшавської фондової біржі.

Wexler Group є найбільшим імпортером дизельного палива по нафтопродуктопроводу «ПрикарпатЗахідтранс», а також координатором залізничного наливу «трубопровідного» ДП в Новограді-Волинському. Обсяг продажів групи Wexler в 2018 році оцінюється в 1,2 млн тонн.

Нагадаємо: створення нової мережі АЗС анонсувалось, як минулого року, так и раніше – у 2017-му.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті