ЄС має намір спростити візовий режим для коротких поїздок

ЄС має намір спростити візовий режим для коротких поїздок

Євросоюз, таким чином, має на меті спростити поїздки для туризму та бізнесу, але завадити нелегальній міграції

ЄС має намір спростити візовий режим для коротких поїздок
фото Wikipedia

Європарламент і Рада Євросоюзу досягли поки не закріпленої офіційно угоди про новий візовий кодекс ЄС. Він передбачає нові правила для коротких поїздок у ЄС (на термін до 90 днів у 180-денний період). Про це повідомляє DW.

«Основна мета реформи – полегшити законні поїздки для туризму, торгівлі та бізнесу, одночасно вживаючи заходів для боротьби з нелегальною імміграцією», йдеться в повідомленні прес-служби Європарламенту.

Заявку на отримання візи тепер можна буде подати за шість місяців до поїздки (раніше – тільки за три місяці), ціна візи збільшиться з 60 до 80 євро, і, нарешті, буде існувати прямий зв'язок між швидкістю і ціною візових послуг і готовністю країни, яка видає візу, до співпраці з ЄС у сфері міграційної політики.

Досягнуту неформальну угоду повинен ще затвердити Європарламент, після чого вона надійде на остаточне затвердження в Раду ЄС. Зміни у візовому кодексі наберуть сили через шість місяців після їх публікації в «Офіційному журналі» ЄС.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло