ПриватБанк починає продаж прав оренди на нерухомість через OpenMarket

ПриватБанк починає продаж прав оренди на нерухомість через OpenMarket

Приміщення, які виставлять на аукціон, розташовані в місті Дніпро і здаються в оренду на строк від 1 до 3 років

ПриватБанк починає продаж прав оренди на нерухомість через OpenMarket
Фото: УНІАН

«ПриватБанк» розпочав продавати через електронний аукціон OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) права оренди на нерухоме майно у місті Дніпро. Про це повідомили у компанії.

Приміщення, які будуть виставлені на аукціоні, переважно розташовані в центрі міста. Їх здають в оренду на строк від 1 до 3 років. Усього запропонують 17 лотів на загальну стартову суму 5,6 млрд грн.

Торги по всім аукціонам пройдуть 20 лютого 2019 року.

«Наша співпраця принесла додатково для Приватбанку вже 30 млн грн. Продали 54 лоти, переважно нерухомість у Києві та Дніпрі. Впевнений, що і права оренди, які установа вперше виставила через електронний аукціон, знайдуть свого покупця, адже у OpenMarket найбільша кількість зареєстрованих у системі користувачів в Україні – понад 58 тисяч», – заявив гендиректор ДП «СЕТАМ» Віктор Вишньов.

OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) – це простий та ефективний засіб реалізації майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року. 

Раніше Mind писав, що OpenMarket вже продав майна на 2 млрд грн за допомогою Blockchain.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло