Астарта купує елеватор у Хмельницькій області

Астарта купує елеватор у Хмельницькій області

У 2019 році компанія планує закупити щонайменше 800 000 тонн зернових для експорту

Астарта купує елеватор у Хмельницькій області
Фото: Shutterstock

Агрохолдинг «Астарта» уклав попередню угоду на придбання елеватора у Хмельницькій області, ємність якого складає 62 000 тонн, що збільшить загальні потужності (силосного типу) зі зберігання зерна компанії  до 434 000 тонн, йдеться у повідомленні на сайті агрохолдингу.

Таким чином, на карті українських елеваторів «Астарта» буде представлена вже 7 об’єктами в Полтавській, Хмельницькій та Вінницькій областях. Усі ці потужності розраховані на потреби як власних господарств, так і партнерських.

У 2019 році компанія планує закупити щонайменше 800 000 тонн зернових для експорту, в тому числі завдяки старту програми форвардних закупівель.

Нагадаємо: у серпні 2018 року Європейський банк реконструкції та розвитку надав кредит на поповнення оборотного капіталу в сумі $20 млн ТОВ «Зерно-Агротрейд» і ТОВ «Цукорагропром», що належать агропромхолдингу «Астарта».

«Астарта» – вертикально інтегрований агропромисловий холдинг, який здійснює діяльність в Полтавській, Вінницькій, Хмельницькій, Тернопільській, Житомирській, Чернігівській, Черкаській і Харківській областях. До його складу входять 8 цукрових заводів, агрогосподарства із земельним банком близько 250 000 га, соєпереробний завод, молочно-товарні ферми, комплекс з виробництва енергії з сільськогосподарських відходів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло