Пожежа біля станції метро «Лісова» в Києві охопила 10 000 кв. м

Пожежа біля станції метро «Лісова» в Києві охопила 10 000 кв. м

Пожежа виникла близько полудня сьогодні в складському приміщенні «Адоніс Проект» зі зберігання електроінструменту, пластику та картону

Пожежа біля станції метро «Лісова» в Києві охопила 10 000 кв. м
Фото: Інформатор

Площа пожежі біля станції метро «Лісова» в Києві перевищила 10 000 кв. м, повідомляє Інтерфакс-Україна із посиланням на Головне управління Держслужби з НС в місті Києві.

«Наразі площа пожежі становить близько 10 500 кв. м», – сказано в повідомленні на сторінці ГУ ДСНС в соцмережі Фейсбук (станом на 17.00).

Складність ліквідації пожежі полягає у відсутності на території об'єкта зовнішнього протипожежного водопостачання, тому рятувальникам доводиться проводити магістральні лінії з дальньої дистанції.

Координацію гасіння пожежі здійснює начальник Головного управління ДСНС у Києві Андрій Ватолін. 

Раніше в ДСНС повідомляли, що попередньо жертв і постраждалих немає. Навколо будівлі здійснюється замірюваання повітря на наявність шкідливих речовин, стан повітря в межах норми.

Пожежа виникла близько полудня суботи в складському приміщенні ТОВ «Адоніс Проект» (200х150 м) зі зберігання електроінструменту, пластику та картону. Склад розташований у чотирьохповерховій будівлі на вул. Червоноткацькiй, 69.

На місці події працює 31 одиниця основної та спеціальної пожежно-рятувальної техніки та 123 людини особового складу підрозділів ГУ ДСНС України у місті Києві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті