Пожежу неподалік станції метро «Лісова» у Києві ліквідовано
Про жертви і постраждалих не повідомляється

Рятувальники ліквідували масштабну пожежу в складському приміщенні по вул.Червоноткацька, 69 в Деснянському районі неподалік від станції метро «Лісова» на східній околиці Києва, передає Інтерфакс-Україна.
Про це повідомляє Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій в Києві, пожежа була ліквідована за станом на 14:30 неділі.
Про жертви і постраждалих не повідомляється.
Нагадаємо: пожежа в складському приміщенні (зберігання електроінструменту, пластика і картону) на Червоноткацькій, 69, виникла в суботу, 2 лютого, о 11:52 на площі 700 кв м, однак до вечора поширився на площу 10 500 кв.м, з'явилася загроза поширення вогню на поруч розташовані будинки. О 23:03 того ж дня пожежа була локалізована на площі 10 500 кв.м. Станом на ранок неділі на місці пожежі спостерігалося тління окремими осередками на площі близько 2 000 кв.м, з'явилася загроза обвалу будівельних конструкцій.
До гасіння пожежі було залучено 137 чоловік особового складу та 35 одиниці техніки.
За попередніми даними, жертв і постраждалих в результаті пожежі немає. Причина виникнення пожежі встановлюється.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].