Жінок-підприємців запрошують на європейський тренінговий курс з експорту

Жінок-підприємців запрошують на європейський тренінговий курс з експорту

Термін подання заявок на участь у конкурсі на безкоштовне навчання: 4 лютого 2019 року 17:00

Жінок-підприємців запрошують на європейський тренінговий курс з експорту
Фото: epo.org.ua

Програма #SheExports запрошує українських жінок-підприємців на англомовний тренінговий курс із створення бізнес-моделі з урахуванням принципів інноваційного підприємництва та Цілей сталого розвитку ООН, йдеться у повідомленні на сайті Офісу з просування експорту при Мінекономрозвитку.

Курс розроблено спеціально для жінок-власниць бізнесу за участі тренерів Nooderwind з Нідерландів та українських експертів. Мова курсу – англійська (без синхронного перекладу). Участь у курсі безкоштовна, кандидатів відбиратимуть за конкурсом. Термін подання заявок на участь у програмі: 4 лютого 2019 року 17:00.

Детальніше про тренінговий курс, вимоги та терміни проведення тренінгів за посиланням

«Цей проект має на меті підготувати 20 українських жінок-підприємців з усталеним бізнесом (щонайменше 2 роки) та експортним потенціалом, щоб вони були конкурентоспроможними на світовому ринку», – йдеться у програмі курсу, до якого передбачено відібрати підприємців, що працюють у галузях краси та здоров’я, текстилю та одягу, IT та BPO, АПК, виробничого обладнання.

Як зазначається, для участі потрібно заповнити анкету, надіслати мотиваційний лист англійською мовою, зареєструвати компанію та пройти тест «Готовність до експорту» на сайті epo.org.ua (подробиці в анкеті).

«Це унікальний шанс для українських жінок, які прагнуть вийти на новий міжнародний рівень своєї підприємницької діяльності і розпочати експорт продукції або послуг закордон, безкоштовно пройти такий крутий освітній курс з міжнародними і українськими фахівцями і навчитися новим економічним моделям, які зроблять їх бізнес більш прибутковим, при цьому безпечним для довкілля і суспільства», – прокоментувала Mind одна з тренерів курсу, засновниця агенції змін Responsible Future, консультант зі сталого розвитку бізнесу Клавдія Шевелюк.

За її словами, українські жінки-підприємниці навчаться розробляти стратегії сталого розвитку, обирати пріорітети і інтегрувати 17 цілей сталого розвитку у діяльність своїх підприємств. Так, партнерство заради сталого розвитку – є 17 ціллю Порядку денного ООН у сфері сталого розвитку до 2030 року.

«Секрет такого партнерства я розкрию українським експортеркам під час свого тренінгу і на практичних вправах і прикладах навчу, як будувати ефективне і стале партнерство в рамках їхніх бізнес-галузей і сфер інтересу», – зазначила експерт зі сталого розвитку.

Крім того, вона наголосила, що це також шанс для бізнесів, які стрімко почали втрачати свої позиції на ринку, переорієнтуватися і трансформувати свою улюблену справу у нову бізнес-модель.

Нагадаємо: за даними Ukraine house Davos український технологічний сектор зростає так швидко, що, ймовірно, у наступні кілька років ми матимемо 7 українських «єдинорогів» (стартап-компаній, що досягли $1 млрд капіталізації).

Як писав Mind, Україна планує стати асоційованим учасником нової рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій Horizon Europe, що триватиме з 2021 по 2027 роки, і подасть відповідну заявку вже до кінця 2019 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло