У найбільшій мережі ресторанів «Козирна карта» перестали діяти знижки

У найбільшій мережі ресторанів «Козирна карта» перестали діяти знижки

Про причини не повідомляється, однак у компанії давно виникли проблеми з керівництвом

У найбільшій мережі ресторанів «Козирна карта» перестали діяти знижки
фото Sostav.ua

З 1 лютого припинила роботу відома в Україні компанія дисконтних знижок «Козирна карта». Про це стало відомо від закладу «Хінкалі», пише  kiev.vgorode.ua. Зазначено, що компанія припинила роботу з 1 лютого. У зв'язку з закриттям перестали діяти знижки, і клієнти з «козирними картами» не можуть розраховувати на нові послуги та пропозиції.

Нагадаємо: компанія була заснована в 1992 році, раніше мала назву «Альянс», а «Козирною картою» стала називатися з 2001 року.

Це перша і найбільша українська мережа ресторанів, що складається з майже сотні ресторанів, трьох клубів, двох готелів і кейтерингової компанії. Крім України, ресторани працювали і за кордоном: п'ять знаходилися в Майамі і чотири – в Нью-Йорку.

Як повідомляла «Українська правда», ресторатор і екс-глава наглядової ради ТОВ «Козирна карта» Андрій Задорожний з літа 2012 року перебував у хорватській в'язниці, чекаючи на рішення про екстрадицію в Україну. У вересні 2018 року його було екстрадовано в Україну.

Міністерство внутрішніх справ вважає його причетним до шахрайства із заставами по кредитах, виданих ресторану мережі «Козирна карта». Сам Задорожний провину заперечує.

Мережу ресторанів «Козирної карти»  об’єднує єдина маркетингова програма лояльності. Основні власники: Андрій Задорожний, Дмитро Галбмілліон, Вадим Павленко, Дмитро Потєхов, Іскандер Кірімов, Сергій Предко, Арсен Остров, Вадим Козін, Олександр Галушко, Олександр Шишкін.

При цьому «Козирна карта» не є керуючою компанією і не веде консолідованої звітності. Кожен із співвласників розвиває свої ресторани, самостійно залучаючи інвесторів.

Маркетинговий бюджет мережі у 2012 році склав 19 млн грн на рік. Влітку 2013-го новим головою наглядової ради ТОВ «Козирна карта» став один із засновників мережі Вадим Павленко.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті