Два військовополонені моряки отримали офіцерські звання в Одесі

Два військовополонені моряки отримали офіцерські звання в Одесі

Офіцерське звання «лейтенант» отримали захоплені в полон прикордонниками РФ в Керченській протоці курсанти Богдан Головаш і Владислав Костишин

Два військовополонені моряки отримали офіцерські звання в Одесі
Фото: УНІАН

В Одесі 9 лютого 26 курсантів випускного курсу Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» отримали перше офіцерське звання «лейтенант». Серед них – захоплені в полон прикордонниками РФ в Керченській протоці курсанти Богдан Головаш і Владислав Костишин. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення прес-центру Командування Військово-морських сил Збройних сил України.

«В Одесі сьогодні, 9 лютого, 26 курсантів випускного курсу Інституту Військово-Морських Сил Національного університету «Одеська морська академія» отримали перше офіцерське звання «лейтенант», військово-морські кортики та дипломи за освітньо-кваліфікаційним рівнем «магістр», – сказано в повідомленні на офіційній сторінці командування ВМС ЗСУ в соцмережі Фейсбук.

Вручити погони і привітати молодих офіцерів прибув командувач ВМС ЗС України адмірал Ігор Воронченко. Він особисто вручив лейтенантські погони батькам полонених і висловив подяку за виховання мужніх синів.

«Можу запевнити, що по поверненню додому, наші лейтенанти обов'язково стануть командирами катерів, і я впевнений, вони впораються з усіма негараздами. Події 25 листопада 2018 сколихнули весь світ, який мав можливість побачити справжнє обличчя РФ, як агресора, нападника і нахабного гравця світової політики», – зазначив адмірал Ігор Воронченко.

Нагадаємо: 15-16 січня Лефортовський суд Москви на три місяці продовжив арешт усім 24 полоненим українським морякам, які були затримані РФ в листопаді минулого року під час інциденту поблизу Керченської протоки.

Раніше Mind писав, що Росія заявила, що може обміняти полонених на росіян, які перебувають в українських тюрмах, але лише після суду над ними та виборів президента в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті