Продажі iPhone обвалилися в Китаї на 20%

Продажі iPhone обвалилися в Китаї на 20%

Apple з ринку смартфонів витісняють вітчизняні виробники Huawei, VIVO і Oppo

Продажі iPhone обвалилися в Китаї на 20%
фото apple.com

Продажі iPhone у четвертому кварталі 2018 року впали на 20% у Китаї – найбільшому в світі ринку смартфонів, пише Bloomberg. Причиною низьких показників стали уповільнення китайської економіки, високі ціни на гаджет від Apple і збільшення часу використання старих моделей, зазначають оглядачі.

Падіння поставок в Китай, за даними IDC, торкнулося практично всіх найбільших виробників.

Китайська Huawei вийшла в лідери: поставки виробника за цей період зросли на 23,3%, а охоплення ринку зросло до 29%.

Виробники VIVO і Oppo, які випереджають Apple в Китаї, збільшили поставки на кілька відсотків. Oppo – на другому місці за охопленням китайського ринку, її частка -19,6%, а трійку лідерів замкнула Vivo з результатом в 18,8%.

Apple розташувалася на четвертій позиції, а Xiaomi – на п'ятій. Причому поставки смартфонів Xiaomi на китайському ринку в жовтні-грудні 2018 року впали сильніше, ніж у Apple, – на 35%.

Щоб врятувати ситуацію, продавці смартфонів Apple повсюдно знижують ціни, пише видання. Китайські дистриб'ютори знизили вартість найновіших моделей iPhone на 20%.

Поставки смартфонів впали у всьому світі, стверджується у звіті IDC за 2018 рік. За даними інституту, в четвертому кварталі виробники відвантажили 375,4 млн пристроїв, на 4,9% менше, ніж роком раніше. При цьому в Китаї, на який припадає 30% закупівель, попит впав на 10%.

Раніше ми повідомляли, які технокомпанії увійшли в десятку найуспішніших за світовими продажами.

Нагадаємо, Samsung «засвітила» у відео свій майбутній розкладний смартфон.


.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті