Смолій наголошує на необхідності ухвалення закону про «спліт»

Смолій наголошує на необхідності ухвалення закону про «спліт»

За словами Смолія, для повної валютної лібералізації Україна має запровадити принципи протидії BEPS

Смолій наголошує на необхідності ухвалення закону про «спліт»
Голова НБУ Яків Смолій
Фото: УНІАН

Для повної валютної лібералізації Україна має запровадити принципи протидії BEPS, що буде попереджати виведення капіталу в інші країни, і рівноцінне регулювання для всього фінансового ринку – і банківського, і небанківського – за допомогою ухвалення законопроекту про «спліт». Про це повідомив голова Національного банку України (НБУ) Яків Смолій під час Dragon Capital Annual Investment Conference 2019.

Яків Смолій, Голова #НБУ: Для повної валютної лібералізації Україна має запровадити принципи протидії BEPS, що буде...

Опубліковано Elena Snezhko Вівторок, 12 лютого 2019 р.

7 лютого цього року Верховна Рада мала винести на голосування закон про «спліт» (2543-VIII), який було прийнято у першому читанні ще у 2016 році.

Разом з цим ще в липні 2015 року президент Петро Порошенко подав до парламенту законопроект №2413а як невідкладний, але далі першого читання він не пройшов. Зараз регулюванням небанківських фінансових організацій, до яких належать і страхові, займається Нацкомфінпослуг.

Більше про те, що має змінитись із прийняттям нового закону і чому це не всіх влаштовує, читайте в матеріалі Mind «В очікуванні «спліту»: чому МВФ вимагає «зачистити» страхові за аналогією з банками».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті