Johnson&Johnson придбала виробника медичної робототехніки Auris за $3,4 млрд

Johnson&Johnson придбала виробника медичної робототехніки Auris за $3,4 млрд

Auris розробила технологічну платформу Monarch для боротьби з раком легенів

Johnson&Johnson придбала виробника медичної робототехніки Auris за $3,4 млрд
фото aurishealth.com

Американський виробник косметичної та санітарно-гігієнічної продукції Johnson & Johnson заявив про покупку медичної компанії Auris. Згідно з повідомленням, опублікованим на сайті холдингу, сума угоди склала за $3,4 млрд, пише CNBC.

Ця покупка дозволить одному з найбільших у світі виробників товарів для здоровʼя увійти в галузь робототехніки.

«В епоху нових технологій ми прагнемо спростити хірургічні операції, підвищити їх ефективність, зменшити кількість ускладнень, що в кінцевому підсумку зробить хірургічне втручання безпечнішим», – сказала Ешлі МакЕвой, голова відділу з виробництва медичних приладів J&J. – Ці технології разом з нашими медичними імплантатами та пристроями створять всеохоплюючу цифрову екосистему, яка допомагатиме хірургу і пацієнту до, під час і після операції».

Угода про покупку включає додаткову виплату до $2,35 млрд, якщо Auris досягне певних фінансових показників, подробиці про які не розкриваються.

Очікується, що до 2025 року бізнес з виробництва хірургічних інструментів досягне понад 12 мільярдів доларів, причому найбільшими гравцями в цій області стануть J & J, Medtronic і Intuitive Surgical.

Auris Health – американська компанія, яка займається робототехнікою в сфері медицини. Доктор медичних наук Фредерік Молл заснував компанію в 2007 році, за цей час проект залучив близько $730 млн, останній раунд інвестицій пройшов у листопаді 2018 року.

Головна розробка компанії – робот Monarch, який допомагає лікарям боротися з раком легенів на різних етапах: від діагностики до інвазивного втручання на ранніх стадіях хвороби.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті