Суд скасував заборону Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я

Суд скасував заборону Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я

Розгляд самого позову призначений на 15 лютого

Суд скасував заборону Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я
Уляна Супрун
Фото: УНІАН

Окружний адміністративний суд Києва скасував своє рішення про заборону Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Про це повідомляє ВВС.

При цьому розгляд самого позову призначений на 15 лютого, а рішення про заборону суд ухвалив у відповідь на клопотання народного депутата.

5 лютого цього року Окружний адміністративний суд Києва заборонив Уляні Супрун виконувати обов'язки міністра охорони здоров'я. Позов подав депутат «Радикальної партії Олега Ляшка» Ігор Мосійчук.

11 лютого суддя Сергій Каркашьян, вислухавши доводи Уляни Супрун, міністра юстиції Павла Петренка, Ігоря Мосійчука та їхніх представників, відправився у нарадчу кімнату для прийняття рішення. Після затягнення у прийнятті рішення, 13 лютого уряд на своєму засіданні ухвалив розпорядження «Про забезпечення роботи Міністерства охорони здоров'я України» і доручив Супрун тимчасово, до призначення міністра виконувати обов'язки голови МОЗ, крім визначення політичних пріоритетів та стратегічних напрямів роботи міністерства.

У четвер суддя заявив, що рішення уряду від 13 лютого створює умови, за яких суд вирішив скасувати попередню заборону з «власної ініціативи».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті