Чергова поразка Мей: парламент відхилив ще одну пропозицію уряду

Чергова поразка Мей: парламент відхилив ще одну пропозицію уряду

Британські депутати проголосували проти пропозиції уряду щодо подальших переговорів з Брюсселем стосовно угоди про Brexit та неможливості «жорсткого Brexit»

Чергова поразка Мей: парламент відхилив ще одну пропозицію уряду
Тереза Мей
фото twitter.com/theresa_may

Черговою поразкою обернулося для прем'єр-міністра Великобританії Терези Мей голосування в парламенті країни. Депутати Палати громад у четвер, 14 лютого, 303-ма голосами відхилили пропозицію, яка підтверджувала б як мандат уряду на подальші переговори стосовно угоди щодо Brexit, так і відмову від виходу країни з ЄС без угоди. Про це повідомляє DW.

На підтримку уряду виступило 258 осіб, прихильники «жорсткого Brexit» з Консервативної партії утримались, що і стало причиною поразки Мей. 

Хоча це голосування й не мало зобов'язувальної сили, а радше символічний характер, воно ще більше посилило сумніви стосовно здатності Терези Мей здобути підтримку парламенту щодо угоди.

Нагадаємо: два тижні тому  Палата громад відправила уряд передомовлятися з ЄС стосовно окремих пунктів угоди. На подив Брюсселя Мей погодилася з цим мандатом, намагаючись здобути прихильність прибічників «жорсткого» Brexit. Однак зараз вони їй відмовили у підтримці. В свою чергу ЄС відмовився переглядати угоду, яку було раніше узгоджено з прем’єр-міністром Британії.

У зв’язку із невизначеним майбутнім Британії низка великих компанії оголосила про свій «переїзд» з країни.

Більше про те, чого боїться, до чого готується та чи «переїде» великий бізнес з Великої Британії, можна дізнатись з матеріалу Mind «Brexit наближається: чому бізнес застиг в очікуванні найгіршого»

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті