Захворіло у світі
33,978,492
Померло у світі
1,014,291
Вилікувалось у світі
23,644,768
Захворіло в Україні
213,028
Померло в Україні
4,193
Вилікувалось в Україні
94,443
Екс-глава Uber переманює своїх колишніх працівників для роботи у його новому проекті Cloudkitchens

Екс-глава Uber переманює своїх колишніх працівників для роботи у його новому проекті Cloudkitchens

Стартап скандального Тревіса Каланіка здає приміщення , обладнані для роботи ресторанів, що працюють на доставку, а також надає їм усе необхідне ПЗ

Екс-глава Uber переманює своїх колишніх працівників для роботи у його новому проекті Cloudkitchens
Тревіс Каланік, CEO Uber
Фото Getty Images / Global Images Ukraine

Тревіс Каланік, колишній генеральний директор Uber, якого було відсторонено від роботи в 2017 році після серії скандалів, схоже досягнув успіху у своєму новому проекті. Про це повідомляє FT.

Співзасновник Uber, як зазначається, використовує ту ж тактику для збільшення росту, що і під час запуску попередніх стартапів, включно з наймом або переманюванням колишніх його співробітників.

Каланік сподівається використати тенденцію, яка викликала великий ріст Uber Eats та інших служб доставки, таких як Deliveroo. Він купив контрольний пакет акцій City Storage Solutions, материнської компанії CloudKitchens, за $150 млн в березні минулого року через свій інвестиційний фонд, який було засновано на кошти від продажу акцій Uber на $1,4 млрд.

CloudKitchens купує або орендує нерухомість, яка перебуває в не дуже задовільному стані або розміщується у не надто популярних районах, оснащує її необіхдним обладнанням,  а потім здає. До того ж, компанія розробляє програмне забезпечення, щоб допомогти рестораторам керувати своїми системами та інтегруватись з платформами доставки їжі.

На сайті компанії зазначається, що вона працює виключно з ресторанами, які працюють тільки на доставку. Пояснюється, що люди все більше замовляють їжу і менше відвідують звичайні ресторани, які в свою чергу не оптимізовані для роботу на доставку. Натомість компанія Каланіка пропонує своїм партнерам приміщення, необхідні обладнання та софт.

Видання наголошує , що Каланік переманює працівників з Uber та забороняє їм розповідати про зміну місця роботи у соціальних мережах, зокрема в LinkedIn .

Наразі компанія працює у Лос-Анджелесі, але в подальшому планує виходити на ринки Європи та Азії.

Влітку 2017 року генеральному директору компанії Uber Тревісу Каланіку, співзасновнику однієї із найвпливовіших технологічних компаній свого покоління, довелось подати у відставку під тиском основних інвесторів компанії.

Хочете навчитись інвестувати з розумом? Тоді Mind та KMBS запрошують вас на Investclub «Як змусити гроші працювати на вас», що відбудеться 21 лютого. Будемо говорити про персональні інвестиції. Квитки за посиланням.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті