КМДА: кияни зможуть безкоштовно контролювати сплачену мешканцями багатоквартирних будинків квартплату
За допомогою нового мобільного додатка DAH також можна отримувати інформацію про характеристики будинку і не тільки

Новий безкоштовний будинковий комунікатор – мобільний додаток DAH, за допомогою якого зокрема можна буде контролювати рух коштів, що сплачують мешканці, запрацював у столиці.
Про це йдеться у повідомленні на сайті Київської міської державної адміністрації (КМДА) і додається, що зазначена ініціатива наразі стартує за сприяння Київської міської державної адміністрації у 10 ОСББ столиці.
Серед інших можливостей мобільного додатку – доступ мешканців до актуальної інформації про характеристики будинку, можливість оцінювати послуги, а також можливість зручно здійснювати будинкові голосування.
«Ми пропонуємо сучасний комунікатор – DAH online. Це сервіс, який дасть змогу всім, хто живе під спільним дахом, налагодити комунікацію і сучасно вирішувати багато питань, що не вирішувались до цього вже багато років. Адже всі зацікавлені у тому, щоб відбувалися якісь якісні зміни», – пояснив під час презентації додатка один з ініціаторів проекту, лідер музичного гурту «ТІК» Віктор Бронюк.
Як ви спілкуєтеся з сусідами? Як контролюєте виконання житлово-комунальних послуг? Дружна команда на чолі з Віктор...
Опубликовано Петром Пантелеевым Пятница, 15 февраля 2019 г.
У той же час, як зазначив під час презентації заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, цього року масштабно стартує програма «Капремонти» – це співфінансування капітальних ремонтів за допомогою коштів міського бюджету у всіх будинках – не важливо, чи є там ОСББ чи ЖБК.
«Тому дуже важливо, щоб все більше людей знали про такі можливості, розуміли їх переваги та особливості і разом із містом робили ремонти в будинках», – наголосив Пантелеєв.
Крім того, заступник голови КМДА нагадав про програму «70/30%» для ОСББ та ЖБК, на яку підвищується попит. «Із її допомогою кияни здійснюють термомодернізацію будівель і зменшують вартість комунальних послуг на 20-30%. Вже 350 будинків за останні роки цією програмою скористалися», – повідомив Пантелеєв.
Нагадаємо: раніше комунальне підприємство Київтеплоенерго у партнерстві з Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» опрацьовують можливість використання нового програмного забезпечення (ПЗ), що дозволить мати актуальну інформацію про роботу системи теплопостачання, оперативніше реагувати на аварійні та позаштатні ситуації.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].