КМДА: кияни зможуть безкоштовно контролювати сплачену мешканцями багатоквартирних будинків квартплату

КМДА: кияни зможуть безкоштовно контролювати сплачену мешканцями багатоквартирних будинків квартплату

За допомогою нового мобільного додатка DAH також можна отримувати інформацію про характеристики будинку і не тільки

КМДА: кияни зможуть безкоштовно контролювати сплачену мешканцями багатоквартирних будинків квартплату
Фото: dah.in.ua

Новий безкоштовний будинковий комунікатор – мобільний додаток DAH, за допомогою якого зокрема можна буде контролювати рух коштів, що сплачують мешканці, запрацював у столиці.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Київської міської державної адміністрації (КМДА) і додається, що зазначена ініціатива наразі стартує за сприяння Київської міської державної адміністрації у 10 ОСББ столиці.

Серед інших можливостей мобільного додатку – доступ мешканців до актуальної інформації про характеристики будинку, можливість оцінювати послуги, а також можливість зручно здійснювати будинкові голосування.

«Ми пропонуємо сучасний комунікатор – DAH online. Це сервіс, який дасть змогу всім, хто живе під спільним дахом, налагодити комунікацію і сучасно вирішувати багато питань, що не вирішувались до цього вже багато років. Адже всі зацікавлені у тому, щоб відбувалися якісь якісні зміни», – пояснив під час презентації додатка один з ініціаторів проекту, лідер музичного гурту «ТІК» Віктор Бронюк.

Як ви спілкуєтеся з сусідами? Як контролюєте виконання житлово-комунальних послуг? Дружна команда на чолі з Віктор...

Опубликовано Петром Пантелеевым Пятница, 15 февраля 2019 г.

У той же час, як зазначив під час презентації заступник голови КМДА Петро Пантелеєв, цього року масштабно стартує програма «Капремонти» – це співфінансування капітальних ремонтів за допомогою коштів міського бюджету у всіх будинках – не важливо, чи є там ОСББ чи ЖБК.

«Тому дуже важливо, щоб все більше людей знали про такі можливості, розуміли їх переваги та особливості і разом із містом робили ремонти в будинках», – наголосив Пантелеєв.

Крім того, заступник голови КМДА нагадав про програму «70/30%» для ОСББ та ЖБК, на яку підвищується попит. «Із її допомогою кияни здійснюють термомодернізацію будівель і зменшують вартість комунальних послуг на 20-30%. Вже 350 будинків за останні роки цією програмою скористалися», – повідомив Пантелеєв.

Нагадаємо: раніше комунальне підприємство Київтеплоенерго у партнерстві з Проектом USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» опрацьовують можливість використання нового програмного забезпечення (ПЗ), що дозволить мати актуальну інформацію про роботу системи теплопостачання, оперативніше реагувати на аварійні та позаштатні ситуації.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті