ФДМ винайшов спосіб перекрити доступ російському капіталу до участі у приватизації держмайна

ФДМ винайшов спосіб перекрити доступ російському капіталу до участі у приватизації держмайна

Фонд буде обмінюватись інформацією про учасників приватизації із НАБУ

ФДМ винайшов спосіб перекрити доступ російському капіталу до участі у приватизації держмайна
Фото: pixabay

Фонд державного майна (ФДМ) має намір попередити участь російських компаній та наближених осіб у приватизації державного майна і дмовився з Національним антикорупційним бюро України про обмін відповідної інформації для попередження зазначених випадків.

Про це повідомив в.о. голови ФДМ Віталій Трубаров на сторінці у Facebook.

«Фонд державного майна підписав Меморандум про співпрацю та обмін інформації з НАБУ. Відповідно до Меморандуму будемо оперативно обмінюватися інформацією з баз данних та реєстрів», – написав він.

Фонд державного майна підписав Меморандум про співпрацю та обмін інформації з НАБУ. Відповідно до Меморандуму будемо...

Опубликовано Віталій Трубаровым Четверг, 21 февраля 2019 г.

Трубаров нагадав, що закон про приватизацію чітко забороняє участь російського капіталу та наближених осіб у приватизації, як малих так і великих об’єктів, і наявна інформація від НАБУ і їх оперативна допомога сприятиме прозорості приватизаційних процесів і сприятиме повноті перевірки потенційних інвесторів.

«Також Фонд передаватиме до НАБУ факти порушень виявлені під час перевірок державних підприємств та іншу інформацію, що може свідчити про наявність кримінальних правопорушень віднесених до підслідності Нацбюро», – наголосив він.

Нагадаємо: за інформацією Мінекономрозвитку станом на 18 лютого 2019 року до реєстру з малої приватизації внесено 1812 об’єктів.

Раніше, ФДМ прийняв рішення про продаж державного пакета акцій (99,98%) ПАТ «Одеська ТЕЦ».

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло