Захворіло у світі
12,292,678
Померло у світі
555,493
Вилікувалось у світі
6,760,613
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
Bayer прозвітувала про мільярдні збитки в IV кварталі, зокрема через Monsanto

Bayer прозвітувала про мільярдні збитки в IV кварталі, зокрема через Monsanto

Німецька компанія пояснює збитки витратами на поглинання Monsanto, а також її низьким прибутком за вказаний квартал

Bayer прозвітувала про мільярдні збитки в IV кварталі, зокрема через Monsanto
фото PotatoPro

Німецька хімічна та фармацевтична компанія Bayer AG прозвітувала про збитки в IV кварталі, які частково стали результатом серії витрат, пов’язаних з поглинанням Monsanto. Про це повідомляє Marketwatch.

За підсумками четвертого кварталу компанія отримала чистий збиток у розмірі 3,9 млрд  євро проти прибутку у 148 млн євро роком раніше. Виручка зросла на 28% – до 11 млрд євро.

Bayer пов’язує такі показники з витратами на придбання Monsanto, яка принесла більш низький прибуток у відповідному кварталі.

Загалом за рік чистий прибуток Bayer зменшився на 9% у порівнянні з роком раніше і склав 6,48 млрд євро. Виручка збільшилась на 13% – до 39,586 млрд євро.

Концерн Bayer AG, заснований в 1863 році, включає у себе понал 300 компаній в різних країнах, спектр продуктів налічує близько 5 тисяч найменувань в сфері охорони здоров'я, засобів захисту рослин і високотехнологічних матеріалів.

Нагадаємо: влітку минулого року німецький хімічний концерн Bayer у четвер оголосив про завершення процесу придбання американської агрохімічної корпорації Monsanto. Результатом угоди стало створення найбільшого в світі виробника сільськогосподарського насіння, пестицидів і гербіцидів.

Bayer зробив пропозицію про придбання Monsanto в травні 2015 року. У вересні 2016 дві компанії підписали остаточну угоду про злиття, яку було схвалено антимонопольним службами країн, у тому числі Євросоюзом.

Як повідомлялося, для того щоб закрити угоду з Monsanto, німецькій Bayer довелось залучити 26 млрд євро для фінансування операції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті