«Нафтогаз» подовжив контракт Коболєву при зарплаті 2 млн грн

«Нафтогаз» подовжив контракт Коболєву при зарплаті 2 млн грн

Термін повноважень Коболєва подовжений на три роки з 1 січня 2019 року

Цей матеріал також доступний російською
«Нафтогаз» подовжив контракт Коболєву при зарплаті 2 млн грн
Фото: УНІАН

Наглядова рада «Нафтогазу України» подовжила контракт з головою правління компанії Андрієм Коболєвим і встановила його місячний оклад в сумі 2,08 млн гривень. Про це пише Економічна правда з посиланням на джерело в компанії.

«Нове законодавство дає Наглядовій раді держкомпанії повноваження приймати рішення по контрактам з менеджментом» , – сказав співрозмовник.

В листі голови наглядової ради «Нафтогазу» Клер Споттісвуд на адресу прем'єр-міністра Володимира Гройсмана сказано, що термін повноважень Коболєва подовжений на три роки з 1 січня 2019 року. Автори листа також зазначили, що Гройсман публічно наголошував на очікуваннях щодо «перегляду розміру винагороди Коболєва і що вона повинна бути ринковою».

«Комітет з призначень та винагород із залученням зовнішнього консультанта провів огляд ринкових рівнів винагород, і ми отримали запевнення, що запропонований рівень зарплат відповідає ринку» , – сказано в листі.

«Ми хотіли би звернути увагу на той факт, що голова правління «Нафтогазу» прийняв і виконує рішення про спрямування 100% доходів, які він отримає до кінця року на благодійність, а тому не матиме особистого зиску внаслідок прийняття будь-якого рішення», – додала Споттісвуд.

Раніше Mind писав, що глава «Нафтогазу» Коболєв відмовляється від зарплати.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті