Садовий зняв свою кандидатуру на пост президента на користь Гриценка

Садовий зняв свою кандидатуру на пост президента на користь Гриценка

Минулого тижня на засіданні політради всі виступили проти об'єднання з Гриценком, крім Соболєва

Садовий зняв свою кандидатуру на пост президента на користь Гриценка
Андрій Садовий
Фото: ЕВА

Кандидат у президенти Андрій Садовий вирішив відмовитися від участі у виборах на користь Анатолія Гриценка. Про це повідомляє Українська правда.

«Я прийняв рішення – я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента і оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка», – сказав Садовий.

За даними джерела, зранку Садовий зустрічався з політрадою партії «Самопоміч», де визнав, що вирішив таки знятися з виборів.

«Якщо я зараз цього не зроблю, ми програємо вибори – тоді весь негатив через те, що ми не використали шанс підтримати Гриценка, ляже на нас всіх», – пояснював своїм прибічникам Садовий.

Минулого тижня на засіданні політради, в яку входять депутати Олег Березюк, Олег Лаврик, Єгор Соболєв, Оксана Сироїд, Роман Семенуха, медіаконсультант Остап Процик та заступник голови Львівської облради Параска Дворянин, всі виступили проти об'єднання з Гриценком, крім Соболєва.

На виступі в Європейській Бізнес Асоціації Гриценко повідомляв про бажання об'єднатись з «Самопоміччю». А вчора стало відомо, що демократична опозиція збирається висунути єдиного кандидата.

Більше про те, що планував зробити Андрій Садовий на посту президента, читайте в матеріалі Mind «Кандидатська з економіки: 20 тез Андрія Садового на зустрічі з бізнесом «. Тези Анатолія Гриценка також можна прочитати за цим посиланням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло