Захворіло у світі
30,784,671
Померло у світі
957,059
Вилікувалось у світі
21,032,712
Захворіло в Україні
175,678
Померло в Україні
3,557
Вилікувалось в Україні
77,512
Садовий зняв свою кандидатуру на пост президента на користь Гриценка

Садовий зняв свою кандидатуру на пост президента на користь Гриценка

Минулого тижня на засіданні політради всі виступили проти об'єднання з Гриценком, крім Соболєва

Садовий зняв свою кандидатуру на пост президента на користь Гриценка
Андрій Садовий
Фото: ЕВА

Кандидат у президенти Андрій Садовий вирішив відмовитися від участі у виборах на користь Анатолія Гриценка. Про це повідомляє Українська правда.

«Я прийняв рішення – я відкликаю свою кандидатуру з виборів президента і оголошую про підтримку на виборах на пост президента Анатолія Гриценка», – сказав Садовий.

За даними джерела, зранку Садовий зустрічався з політрадою партії «Самопоміч», де визнав, що вирішив таки знятися з виборів.

«Якщо я зараз цього не зроблю, ми програємо вибори – тоді весь негатив через те, що ми не використали шанс підтримати Гриценка, ляже на нас всіх», – пояснював своїм прибічникам Садовий.

Минулого тижня на засіданні політради, в яку входять депутати Олег Березюк, Олег Лаврик, Єгор Соболєв, Оксана Сироїд, Роман Семенуха, медіаконсультант Остап Процик та заступник голови Львівської облради Параска Дворянин, всі виступили проти об'єднання з Гриценком, крім Соболєва.

На виступі в Європейській Бізнес Асоціації Гриценко повідомляв про бажання об'єднатись з «Самопоміччю». А вчора стало відомо, що демократична опозиція збирається висунути єдиного кандидата.

Більше про те, що планував зробити Андрій Садовий на посту президента, читайте в матеріалі Mind «Кандидатська з економіки: 20 тез Андрія Садового на зустрічі з бізнесом «. Тези Анатолія Гриценка також можна прочитати за цим посиланням.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті