Захворіло у світі
177,419,783
Померло у світі
3,838,670
Вилікувалось у світі
161,868,524
Захворіло в Україні
2,226,037
Померло в Україні
51,847
Вилікувалось в Україні
2,140,978
У браузері Google Chrome виявлено лазівку для витоку особистих даних

У браузері Google Chrome виявлено лазівку для витоку особистих даних

Документи PDF можуть передавати стороннім певні дані про ваш комп’ютер

У браузері Google Chrome виявлено лазівку для витоку особистих даних

У популярному інтернет-браузері Google Chrome виявлено вразливість, яка дозволяє зловмисникам отримати доступ до особистих даних користувачів, передає Популярная механика.

Проблему в системі безпеки браузера Google Chrome виявили співробітники компанії EdgeSpot. Вразливість полягає в особливостях роботи Chrome з PDF-файлами. Як з'ясувалося, документи такого формату можуть передавати стороннім користувачам певні дані про пристрій користувача. Для  цього потрібно всього лише відкрити їх в браузері. Зазначається, що при використанні традиційних програм типу Adobe Reader проблем не виникає.

Фахівці з кібербезпеки зафіксували як мінімум дві атаки, які використовували саме цю вразливість: остання була проведена восени 2018 року.

За допомогою PDF-файлів хакери отримали доступ до інформації про комп'ютери, таким чином тестуючи нові інструменти для майбутніх кібератак.

Розробники з Google відреагували на повідомлення експертів з кібербезпеки і пообіцяли виправити вразливість до квітня 2019 року, коли вийде чергове оновлення браузера.

До того часу спеціалісти рекомендують користувачам не відкривати PDF-файли в Chrome.

Нагадаємо, Apple визнала, що в роботі сервісу FaceTime існував баг, який дозволяв шпигувати за людьми. Пізніше компанія виправила цю вразливість і пообіцяла винагородити школяра, який її знайшов.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті