МОН запрошує інноваторів та підприємців на безкоштовний тренінг з підприємницької освіти за участі експертів з Естонії
Спецпроект
Трансформації бізнесу

МОН запрошує інноваторів та підприємців на безкоштовний тренінг з підприємницької освіти за участі експертів з Естонії

Захід відбудеться 19 березня 2019 року, реєстрація відкрита до 17 березня 2019 року

МОН запрошує інноваторів та підприємців на безкоштовний тренінг з підприємницької освіти за участі експертів з Естонії
Фото: pixabay

Міністерство освіти і науки України (МОН) спільно з ГО «Платформа інноваційного партнерства» (YEP) за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії запрошує на англомовний тренінг з підприємницької освіти за участі естонських експертів «Методи інноваційного навчання у вищій освіті», який відбудеться в Києві 19 березня 2019 року.

Про це йдеться у повідомленні на сайті МОН, де також наведена програма заходу.

Тренінг буде цікавий викладачам та представникам вишів, інноваторам тощо.

Участь – безкоштовна, але обов’язковою є попередня реєстрація, яка відкрита до 17 березня 2019 року.

Підтвердження щодо участі будуть надіслані до 18 березня. Місце проведення Київ, бульвар Шевченка 16, к. 401.

Під час заходу учасники дізнаються про досвід Естонії з освіти та розвитку академічного підприємництва, отримають навички з використання різних методів навчання та роботи зі студентами. 

Викладачами тренінгу є заступник директора Університету Тарту, керівник Європейських програм університету Ольга Богданова, Марет Ахонен – менеджер IdeaLab в Університеті Тарту, займається просуванням стартап-мислення для студентів всіх спеціальностей, Пірет Арусаар – менеджер програми розвитку підприємництва в Університеті Тарту, здійснює консалтинг малого бізнесу і проводить тренінги для студентства. Під її керівництвом була створена спільна програма Starter у восьми університетах Естонії.

Нагадаємо: 21 лютого енергохолдинг ДТЕК почав трансформацію свого корпоративного університету в «інноваційну освітню бізнес-платформу» Academy DTEK і презентував навчальний майданчик на території UNIT.City, де він зайняв два поверхи нового шестиповерхового кампусу. Загальна площа майданчику становить 12 000 кв. м.

Про те, як створити сильну команду та мотивувати персонал, читайте у колонці керуючої одного з найбільших київських ресторанів Veranda on the river Тетяни Авраменко, спеціально для Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті