Кабмін скасував книгу скарг і пропозицій через її неефективність
Спецпроєкт
Трансформації бізнесу

Кабмін скасував книгу скарг і пропозицій через її неефективність

Скасування книг дозволить зменшити фінансові витрати усіх підприємств на 125 млн грн на рік

Кабмін скасував книгу скарг і пропозицій через її неефективність
Фото: pixabay.com

Кабінет міністрів за ініціативою Мінекономрозвитку, скасував норму обов’язкового ведення книги відгуків і пропозицій, йдеться у повідомлені на сайті МЕРТ.

Відповідне рішення уряд затвердив 6 березня під час так званого 8-го Дерегуляційного кабміну, присвяченого питанням покращення бізнес-клімату в Україні.

«Книга відгуків і пропозицій на виробництвах, в торгівлі та закладах громадського харчування запроваджена ще за радянських часів з метою захисту прав споживачів через фіксацію у ній фактів їх порушення, рекомендацій та відгуків. Наразі, ця форма захисту прав споживачів є неефективною і жодним чином не вирішує їхніх проблем. На практиці існує низка сучасних і більш дієвих інструментів для споживачів захистити свої права: можливість залишати відгуки на сайтах самих закладів або ж на інших спеціалізованих сайтах, прямі звернення до Держпродспоживслужби, Державної фіскальної служби, суду. Скасування книг дозволить зменшити фінансові витрати всіх підприємств на 125 млн грн на рік», – йдеться в повідомленні.

Крім того, серед ухвалених на цьому засіданні рішень: скасування обмеження на максимальну цінову надбавку в 10% на медичне обладнання, яка раніше не повинна була перевищувати зазначений відсоток від закупівельної ціни; спрощення процедури отримання довгострокових віз іноземними громадянами.

Як зазначається, скасування норми щодо цінової надбавки на медичне обладнання дозволить запровадити ринкові механізми ціноутворення на медичне обладнання та усуне дефіцит якісного медобладнання на ринку.

Щодо спрощення процедури отримання віз, у МЕРТ пояснюють, що відтепер для їх оформлення громадяни іноземних країн зможуть подавати свої документи до Департаменту консульської служби МЗС не виїжджаючи за межі України. «Очікується, що це рішення збільшить привабливість України для висококваліфікованих працівників (зокрема, і для незалежних членів наглядових рад державних компаній)», – пояснюють у МЕРТ.

Як зазначається на урядовому порталі, цього давно чекала українська IТ-індустрія, динаміка зростання якої перевищує темпи підготовки кадрів всередині країни, а також інші галузі, що потребують залучення іноземних фахівців. 

За ініціативою Мінекономрозвитку уряд скасував 149 застарілих нормативно-правових актів, ухвалених у період 1993–1997 років.

«До 1 травня нам потрібно ухвалити максимальну кількість рішень по спрощенню ведення бізнесу в Україні, які будуть враховані експертами Світового Банку для обрахування нашої позиції в рейтингу Doing Business 2020. Ми поставили собі мету – піднятися щонайменше на 10 пунктів в рейтингу легкості ведення бізнесу. Але наші конкуренти також не стоять на місці, тому нам треба бігти з неймовірною швидкістю, щоб домогтися цього результату», – прокоментував важливість ухвалення дерегуляційних рішень перший віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

Нагадаємо: скасування книги скарг і пропозицій МЕРТ анонсував у вересні минулого року.

Про те, чим можуть бути корисними скарги споживачів для бізнесу і як без сліз та магії перетворити нарікання клієнтів на потужний інструмент розвитку компанії, читайте у колонці керівника комерційного департаменту бізнес-школи «Міжнародний інститут бізнесу» Марини Лайкіної спеціально для Mind.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті