Захворіло у світі
11,910,220
Померло у світі
545,728
Вилікувалось у світі
6,505,587
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
ВККС оголосила 39 переможців на посади суддів Антикорупційного суду – Порошенко

ВККС оголосила 39 переможців на посади суддів Антикорупційного суду – Порошенко

Серед них – 22 судді, 13 адвокатів та четверо науковців

ВККС оголосила 39 переможців на посади суддів Антикорупційного суду – Порошенко
Фото: Shutterstock

Вища кваліфікаційна комісія суддів (ВККС) оголосила 39 переможців серед кандидатів до Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду.

Про це повідомив Президент Петро Порошенко у своєму Twitter.

«Кілька годин тому Вища кваліфікаційна комісія суддів оголосила 39 переможців серед кандидатів до Вищого антикорупційного суду та Апеляційної палати Вищого антикорупційного суду. Серед них – 22 суддів, 13 адвокатів та четверо науковців», – написав він.

За словами президента, це був безпрецедентний за відкритістю і прозорістю конкурс, у якому Громадська рада міжнародних експертів заветувала 42 кандидатів, тобто майже 40% із 113 претендентів, які перед цим успішно склали тестування. «Як і обіцяв, Вищий антикорупційний суд запрацює вже поточного року», – наголосив він.

«Вищий антикорупційний суд зосередиться на розгляді найбільш вагомих
антикорупційних справ, підзвітних НАБУ. Його створення – свідчення твердої політичної волі на боротьбу з корупцією, в тому числі – і в сфері оборонно-промисловій», – пояснив Порошенко.

Нагадаємо: ВККС 2 серпня 2018 року оголосила конкурси на 78 посад суддів Верховного Суду та 39 посад суддів Вищого антикорупційного суду.

Раніше ВККС підтвердила відповідність Ігоря Бенедисюка посаді судді ВСУ попри спірність його громадянства. У комісії кажуть, що про російське громадянство кандидата не йдеться.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті