СБУ, НАБУ та ДФС замішані у справі про корупцію в «Укроборонпромі» — Генпрокуратура

СБУ, НАБУ та ДФС замішані у справі про корупцію в «Укроборонпромі» — Генпрокуратура

Співробітники держорганів, зокрема й колишні, видавали довідки і допомагали «вирішувати питання» підприємству «Оптимус Сцецдеталь»

СБУ, НАБУ та ДФС замішані у справі про корупцію в «Укроборонпромі» — Генпрокуратура
Генпрокурор Юрій Луценко
Фото: УНІАН

Підприємство «Оптимус Сцецдеталь» для участі в конкурсі та отримання замовлення брало довідки від держорганів. Про це пише Liga.net із посиланням на заяву генпрокурора Юрія Луценка.

За його словами, у справі про корупційні схеми на підприємствах «Укроборонпрому» замішані співробітники, зокрема й колишні, Служби безпеки України, Національного антикорупційного бюро та Державної фіскальної служби.

Генпрокурор уточнив, що підприємство «Оптимус Сцецдеталь» для участі в конкурсі та отримання замовлення брало довідки спочатку від ДФС, потім від СБУ.

Крім того, підприємство «вирішувало питання» через колишнього співробітника НАБУ – «найвідомішого секретного агента в Україні», Євгена Шевченка.

Нагадаємо: НАБУ почало розслідування за даними журналістів про корупцію в «оборонці». Воно охоплює всі факти, наведені в трьох частинах оприлюдненого журналістського розслідування про корупційні схеми в державному концерні «Укроборонпром».

Зі свого боку представники концерну назвали некоректною інформацію журналістів про реалізацію у 2016–2017 роках держкомпанією «Укрспецекспорт», що входить до складу держконцерну, експортного контракту на проведення капремонту двох транспортних Ан-26 для Казахстану й розцінюють такі дії як прояв заангажованої журналістики.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті