Захворіло у світі
43,979,777
Померло у світі
1,167,124
Вилікувалось у світі
29,800,111
Захворіло в Україні
363,075
Померло в Україні
6,755
Вилікувалось в Україні
148,642
Аудит «Укроборонпрому» має провести одна з 4 найвідоміших компаній світу – Порошенко

Аудит «Укроборонпрому» має провести одна з 4 найвідоміших компаній світу – Порошенко

До перевірок «Укроборонпрому» будуть залучені також українська урядова аудиторська служба та Рахункова палата

Аудит «Укроборонпрому» має провести одна з 4 найвідоміших компаній світу – Порошенко
Президент України Петро Порошенко
Фото: УНІАН

Президент Петро Порошенко заявив, що аудит держконцерну «Укроборонпром» має провести одна з чотирьох відомих іноземних аудиторських компаній. Його цитує Інтерфакс-Україна.

«Аудит для того, щоб довіряли і міжнародні партнери, бажано, щоб зробила одна з чотирьох всесвітньовідомих аудиторських компаній, інші – менше рівень довіри», – сказав він у ефірі телеканалу ICTV.

Порошенко також зазначив, що до ревізії роботи «Укроборонпрому» будуть залучені й українська урядова аудиторська служба, Рахункова палата «і будь-які інші органи, які мають право на перевірку, будуть притягнуті для ревізії кожного контракту».

Нагадаємо: 6 березня Порошенко заявив, що Україна ініціює проведення комплексного міжнародного аудиту «Укроборонпрому». Буде проведена комплексна ревізія всіх укладених контрактів. Після цього РНБО доручила провести аудит і ревізію діяльності держконцерну «Укроборонпром» і підприємств, які входять до нього, із залученням іноземних експертів.

7 березня президент заявив, що аудит «Укроборонпрому» буде проведено до кінця цього року. «Тендерні процедури пройдуть протягом двох місяців, а скільки буде йти аудит? Я можу точно заявити, що він завершиться цього року», – сказав Порошенко.

Нагадаємо: НАБУ почало розслідування за даними журналістів про корупцію в «оборонці». Воно охоплює всі факти, наведені в трьох частинах оприлюдненого журналістського розслідування про корупційні схеми в державному концерні «Укроборонпром».

Зі свого боку представники концерну назвали некоректною інформацію журналістів про реалізацію у 2016–2017 роках держкомпанією «Укрспецекспорт», що входить до складу держконцерну, експортного контракту на проведення капремонту двох транспортних Ан-26 для Казахстану й розцінюють такі дії як прояв заангажованої журналістики.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті