Захворіло у світі
11,910,220
Померло у світі
545,728
Вилікувалось у світі
6,505,587
Захворіло в Україні
50,414
Померло в Україні
1,306
Вилікувалось в Україні
23,119
До перебоїв зі світлом у Венесуелі додались проблеми з водопостачанням

До перебоїв зі світлом у Венесуелі додались проблеми з водопостачанням

Людям доводиться черпати забруднену воду з річок та інших водойм

До перебоїв зі світлом у Венесуелі додались проблеми з водопостачанням
фото pixabay.com

Тривале відключення електроенергії у Венесуелі призвело до перебоїв в системі водопостачання ряду міст. Про це повідомляє DW.

Через брак питної води багато жителів країни змушені черпати забруднену воду з річок та інших водойм. У деяких місцях питну воду можна купити лише за долари.

Жителі східних районів Каракаса вирушили до каналу забрудненої річки Гуайри, щоб заповнити каністри. Коли поліція спробувала перекрити їм дорогу, люди почали кричати: «У нас пересохло у горлі!».

У зв'язку з відсутністю в країні електрики глава Венесуели Ніколас Мадуро оголосив, що у вівторок і середу школи залишаться закритими. Крім того, він наказав доставити продукти і гуманітарну допомогу в лікарні.

За даними тимчасового президента Венесуели Хуана Гуайдо, з моменту початку блекаута померло вже 20 пацієнтів із захворюваннями нирок, яким лікарі не змогли своєчасно провести процедуру діалізу. Уряд Мадуро спростовує цю інформацію.

Загальну кризову ситуацію в країні погіршила також вибух електростанції, що стався вранці у вівторок, 12 березня, в передмісті Каракаса Барута і спричинив за собою паніку серед населення.

За словами тимчасового президента Венесуели Хуана Гуайдо, в трьох з чотирьох трансформаторів, які обслуговують даний район Каракаса, сталося коротке замикання. Інженерам, які виїхали на місце аварії, трансформатори відновити не вдалося.

Нагадаємо: 7 березня у Венесуелі відбулось широкомасштабне відключення електрики. Глава Венесуели Ніколас Мадуро звинуватив «американський імперіалізм» в причетності до перебоїв з електропостачанням в країні.

Як повідомлялось, на тлі масштабних перебоїв з електропостачанням по усій країні, які тривають уже п'ять днів у Венесуелі різко скоротився видобуток нафти.  

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті