ДФС: «Епіцентр К» протягом кварталу офіційно працевлаштував 1 377 осіб

ДФС: «Епіцентр К» протягом кварталу офіційно працевлаштував 1 377 осіб

Фіскальна служба також зафіксувала й зростання на 400 млн грн середньої зарплатні у торгівлі

ДФС: «Епіцентр К» протягом кварталу офіційно працевлаштував 1 377 осіб
Фото: pixabay

Протягом 4 кварталу 2018 року у торгівельній галузі зафіксовано значне збільшення кількості офіційно працевлаштованих, зокрема, ТОВ «Епіцентр К» – 1 377 особи або +7%, а також у будівельній галузі – підвищення рівня середньої заробітної плати працівників до 48% (без урахування керівного складу) та до 35% (з урахуванням керівного складу).

Про це йдеться у повідомленні Офісу великих платників податків Державної фіскальної служби і зазначається, що середня заробітна плата на підприємствах будівельної галузі у місті Києві зросла від 8 500 грн (у 3 кварталі 2018 року) до 9 700 грн (у 4 кварталі 2018 року).

У свою чергу, значне збільшення кількості працевлаштованих задекларували ТОВ «Епіцентр К» – 1 377 особи або +7%, ТОВ «Сав-Дістрібьюшн» – 184 особи або +5%, УА ТОВ «Євромікс» II – 165 осіб або +13 %, та інші). «При цьому, зросла сума й середньої нарахованої заробітної плати: +400 млн грн на 100 підприємств торгівельної сфери, що перебувають на податковому супроводженні в Офісі», – повідомили в Офісі.

Згідно з даними податкової звітності за 4 квартал 2018 року, на підприємствах оптово-роздрібної торгівлі промисловими товарами, які обслуговуються в Офісі,  загальна кількість осіб, які отримали та задекларували доходи від підприємств торгівельної галузі збільшилася на 13% у порівнянні з попереднім звітним періодом.

Нагадаємо: за результатами останніх перевірок ДФС тільки готелі та ресторани Закарпаття офіційно працевлаштували 93 000 найманих осіб.

Раніше у ДФС зазначали, що більше 50% українських підприємств платять зарплату «в конвертах». Фіскальна служба має намір проводити роботу з бізнесменами, щоб зменшити цей відсоток.

Про те, як правильно підготуватися до перевірки Держпраці, читайте у колонці партнера юридичної компанії ILF Сергія Сильченка, спеціально для Mind

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію