«Київстар» вклав у зв'язок четвертого покоління 7 млрд грн у 2018 році

«Київстар» вклав у зв'язок четвертого покоління 7 млрд грн у 2018 році

Наступні два роки компанія має намір утримати рівень інвестування – не менше 3 млрд грн щорічно

«Київстар» вклав у зв'язок четвертого покоління 7 млрд грн у 2018 році
Фото: УНІАН

Компанія «Київстар» інвестувала у зв'язок четвертого покоління торік 7 млрд грн. Про це повідомив новий президент компанії Олександр Комаров під час зустрічі з журналістами.

«Цього року ми зменшили інвестиції в 3G і сконцентрувалися на 4G. За 2018 рік вклали в зв'язок четвертого покоління 7 млрд грн, з урахуванням вартості ліцензій. Наступні два роки маємо намір утримати рівень інвестування, не менше 3 млрд грн щорічно», – сказав він.

Комаров також додав, що компанія зараз шукає перспективні сфери з високим потенціалом зростання, перш за все – в діджитал-сфері.

«Телеком сам по собі вже не такий привабливий для інвестицій. До того ж, ми працюємо на ринку з дуже високими валютними ризиками. Зараз ведемо діалог зі штаб-квартирою про збільшення обсягу інвестицій в Україну», – сказав Комаров.

За його словами, на рівні своєї органіки «Київстар» може щорічно інвестувати понад 100 млн грн у розвиток нових напрямків.

«За останній квартал група VEON (холдингова компанія, до якої входить «Київстар» – Mind) просіла у валюті на 4% через девальвацію на ринках Пакистану і Алжиру, при цьому в національних валютах показує дуже істотне зростання. Але на глобальному рівні вона відчуває себе дуже впевнено. А «Київстар» – один з найуспішніших активів у її портфелі. Настільки успішний, що частково він перекриває негативний ефект від макроекономічних проблем», – додав він.

Раніше Mind писав, що Миколаїв може залишитися без мобільного зв'язку, оскільки український закон про доступ до інфраструктури досі не працює. Про це розповів новий президент «Київстар» Олександр Комаров.

Читайте також наш матеріал – Новий президент «Київстар»: «Чекайте на мене у Facebook».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті